کد خبر: 15925
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۸:۴۵

پس از تصویب شورای ایمنی استان قرارشد به دو منظور مشخص جاده اهواز به باغملک در مقطع هفتکل در مسیر رفت از درون شهر هفتکل عبور کند

 مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: براساس یک هدف میان مدت سه تا پنج ساله جهت توسعه و تعریض ۳۰ کیلومتر جاده ورودی و خروجی هفتکل اقدامات لازم در دستور کار قرار گرفته است.

منوچهر رحمانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در حاشیه افتتاح طرح راه سازی محور اهواز- هفتکل – ایذه به هدف از احداث این دو طرح اشاره کرد و گفت: از سال گذشته یک هدف کوتاه مدت در دستور کار ما قرار گرفت که این تصمیم در زمینه رونق شهرستان هفتکل به تصویب شورای ایمنی راه های استان رسید که بازدید استاندار خوزستان نیز از این طرح در راستای اجرایی شدن این مصوبه ها بود.

وی افزود: پس از تصویب شورای ایمنی استان قرارشد به دو منظور مشخص جاده اهواز به باغملک در مقطع هفتکل در مسیر رفت از درون شهر هفتکل عبور کند که این امر باعث رونق اقتصادی این شهرستان خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد:علاوه بر رونق اقتصادی این شهرستان بحث ایمنی محورهای اصلی این شهرستان نیز در اولویت بود که یکی از اولویت ها محور اهواز- هفتکل – ایذه بود که در زمان حاضر این هدف به واقعیت تبدیل شد.

رحمانی افزود: استاندار خوزستان نیز در این زمینه دستورهای لازم را صادر کرده و امید است به مرور با شرایط اعتباری طرح های اجرایی ما در میان مدت به خوبی اجرا شود.

وی بیان کرد: محوراهواز – هفتکل- ایذه در زمان حاضر هنوز اعتبار مشخصی برای آن برآورد نشده است ولی بر اساس مطالعات انجام شده از ظرفیت های استانی تاکنون ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای آن درنظر گرفته شده و تا سه سال آینده نیز به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان گفت:از آنجا که جاده یک بانده تصادفات بالایی را به دنبال دارد احداث این مسیر ایمنی جاده را بالاتر برده و همچنین باعث رونق شهرستان هفتکل خواهد شد.

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک