کد خبر: 15905
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۱:۳۹

نشست علنی شورای اسلامی شهر اهواز به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا برگزار نشد.

 

 نشست علنی شورای اسلامی شهر اهواز به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا برگزار نشد.

یکصد و بیست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که قرار بود ساعت ۱۴ امروز دوشنبه در ساختمان شورای شهر تشکیل شود، به دلیل به حدنصاب نرسیدن اعضا برگزار نشد.

سیدمهدی آلبوشوکه، حسین حیدری، هوشنگ شیرمردی، جشمید سلحشور، علی ناصری، جانعلی خورشیدی، غلامرضا سبزعلی، احمد باورساد، مریم ابریشم کار، زیبا صالحپور، آذر زمانپور و ابتسام الباجی حاضران این نشست.

غایبان این نشست نیز حجت الاسلام قربانعلی سعادت نیا، حجت مظفری، هدایت ممبینی، رامی علاسوند، ناجی سواری، حجت الاسلام کاظم سواری، اسکندر زنگنه، عاشور سواری پور و سید جواد رضوی بودند. 

حسین حیدری عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اعتراض به غیبت اعضا در این جلسه علنی گفت:۲٫۵ سال است که این غیبت ها ادامه دارد و غیبت اعضا باید از سوی هیات رئیسه بررسی شود.

وی افزود: در هر جلسه باید به غیبت جلسه های قبل رسیدگی شود زیرا برای بعضی از اعضا، حضور نیافتن در جلسات عادی شده است.

شورای اسلامی شهر اهواز ۲۱ عضو دارد که شرط تشکیل هر جلسه حضور حداقل ۱۴ عضو است. حضور برخی اعضا در نشست ماه های اخیر با بی نظمی همراه بوده است به طوری که در میانه های جلسه علنی حاضر یا محل را ترک می کنند و یا اینکه در جلسات حضور نمی یابند.

با وجود درخواست برخی از اعضا، هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اهواز تا کنون به غیبت های اعضا رسیدگی نکرده و گزارشی نیز از غیبت های غیرموجه اعضا ارائه نکرده است.

 

 

 

 

 

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک