کد خبر: 15950
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۰۰

تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس دهم از نخستین ساعات بامداد روز پنجشنبه در خوزستان آغاز شد.

 تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس دهم از نخستین ساعات بامداد روز پنجشنبه در خوزستان آغاز شد.

در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۶نامزد در شش حوزه انتخابیه اهواز ، بهبهان ، ماهشهر ، آبادان ، ایذه و باغملک و مسجدسلیمان با هم رقابت می کنند.

رییس ستاد انتخابات استان خوزستان با بیان اینکه تبلیعات رسمی نامزدها از صبح امروز آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد گفت:۱۰نماینده از خوزستان در مرحله اول انتخابات به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

فرج الله خبیر افزود: در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان هشت نماینده از شش حوزه انتخابیه اصلی این استان به مجلس شورای اسلامی راه می یابند.

تبلیغات نامزدهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شش حوزه انتخابیه استان خوزستان آغاز شده است.

 در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون طبق اعلام فرماندار اهواز پس از شمارش آرا انتخابات به مرحله دوم کشیده شد.

مرحله دوم انتخابات مجلس دهم روز جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

استان خوزستان دارای ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که باید از بین نامزدهای ۱۴ حوزه انتخابیه اصلی و ۱۳ حوزه انتخابیه فرعی توسط مردم انتخاب شوند.

در مرحله دوم انتخابات، ۱۳۶ نامزد در ۵۵ حوزه انتخابیه برای به دست آوردن ۶۸ کرسی باقیمانده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به رقابت می پردازند.

«محمدحسین مقیمی» رئیس ستاد انتخابات کشور در این خصوص با تاکید بر آمادگی کامل وزارت کشور برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در این مرحله از انتخابات ۱۵ هزار و ۳۵۰ شعبه در ۲۱ استان کشور در نظرگرفته شده است.

به گفته وی، حدود ۱۹ میلیون تعرفه برای مرحله دوم انتخابات چاپ شده و تعرفه‌ها و صندوق‌‌های اخذ رای و دیگر وسایل مورد نظر برای برگزاری انتخابات به ۲۱ استان‌ ارسال شده است.
هفتم اسفندماه سال گذشته و در مرحله نخست دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تکلیف ۲۲۱ کرسی مجلس مشخص شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک