کد خبر: 15954
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۱۱

یک عضو حزب دموکراتیک کردستان عراق در سخنانی از یکی دیگر از جنایات جدید تروریست های تکفیری داعش در شهر «موصل» واقع در استان نینوا پرده برداشت.

یک عضو حزب دموکراتیک کردستان عراق در سخنانی از یکی دیگر از جنایات جدید تروریست های تکفیری داعش در شهر «موصل» واقع در استان نینوا پرده برداشت.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از النشره، یک عضو حزب دموکراتیک کردستان عراق در سخنانی از جنایت جدیدی که توسط تروریست های تکفیری داعش در شهر موصل به وقوع پیوسته است، پرده برداشت.

بر اساس این گزارش، به گفته وی تروریست های تکفیری داعش اخیرا۲۵۰ زن عراقی را در شهر «موصل» واقع در استان نینوا اعدام کرده اند.

این عضو حزب دموکراتیک کردستان عراق که نخواست نامش فاش شود در این ارتباط همچنین اظهار داشت: اعدام ۲۵۰ زن عراقی در موصل پس از آن اتفاق افتاد که این افراد زیر بار خواسته های تکفیریها برای سوء استفاده جنسی از آنها نرفته و به آن تَن ندادند.

از سوی دیگر، نظامیان ارتش عراق تلاش تروریست های تکفیری برای یورش به منطقه «خربردان» واقع در جنوب شهر موصل را ناکام گذاشتند.

ارتش عراق در جریان با تکفیریها در جنوب موصل موفق شد ۳ عامل انتحاری را به هلاکت رسانده و شماری دیگر را به شدت زخمی کند.

در همین حال، منابع رسانه ای از وقوع دو انفجار مهیب در مناطق «النهروان» و «البکریه» واقع در جنوب بغداد پایتخت عراق خبر می دهند.

طبق اعلام وزارت بهداشت عراق به دنبال وقوع این دو انفجار ۴ غیرنظامی کشته و ۱۵ تَن دیگر به شدت مجروح شدند.

 

 

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک