کد خبر: 15959
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۴:۵۳

ظهر روز دوشنبه تنی چند از روحانیون حوزه علمیه شوش به همراه اساتید خود برای صرف نهار به بیشه زار کرخه می روند که متاسفانه مورد سرقت مسلحانه دزدان قرار می گیرند.

ظهر روز دوشنبه تنی چند از روحانیون حوزه علمیه شوش به همراه اساتید خود برای صرف نهار به بیشه زار کرخه می روند که متاسفانه مورد سرقت مسلحانه دزدان  قرار می گیرند.

به پایه همین گزارش حاج آقا سید منصور موسوی یکی از روحانیون حوزه علمیه شوش در این خصوص گفت: ظهر روز دوشنبه برای صرف نهار و یک جلسه دور همی بودن با موتور سیکلت به بیشه زار کرخه رفتیم که پس از صرف نهار دو موتور سوار با سرو و روی پوشیده با اسلحه کلاشیکف به ما دستبرد زدند.

وی افزود: موتور سیکلت یکی از طلبه ها که از دوستش قرض گرفته بود و همچنین گوشی های موبایل و پول نقد به سرقت رفتند.

این طلبه حوزه علمیه بیان داشت: طلبه هایی که در خصوص این سرقت مسلحانه مقاومت کردند با ضرب و شتم مواجه شدند و بلافاصله با نیروی انتظامی تماس گرفتیم و آنها برای تنظیم صورت جلسه تشریف آوردند.

موسوی در پایان گفت: ما در شوش تا کی باید شاهد این باشیم که در بیشه زار کرخه به دلیل نبودن امنیت هر از چند گاهی دزدی و قتل صورت گیرد.

منبع : شوش ۲۴
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک