کد خبر: 16005
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۳:۱۱

به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز : امروز یکشنبه ۹۵/۰۲/۵ستاد برگزاری همایش ناخدا بزرگ پورشهریار رامهرمزی نشستی را با حضور مسئولین شهری و مدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر انجمن مفاخر استان در محل اداره ارشاد رامهرمز برگزار گردید.

در این نشست ضمن توجیه و توضیح برنامه های اجرایی نظرات مسئولین را پیرامون موضوع همایش مورد بررسی قرار داده که مدیر کل با تایید همکاری در اجرا از تمامی عوامل مسئولین شهری و بخصوص بخش مردمی درخواست یاری نمودند و از همگان خواست که توسعه نگاه شهروندی از زاویه همین اتفاقات فرهنگی صورت می پذیرد و می بایست این موضوعات مورد دقت و همیاری همگانی قرار گیرند.

دبیر همایش جناب آقای فریدون مرواریدی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز متولی برگزاری درخواست نمود که با تعامل سازنده و ساختاری همه گروه ها و اجماع مسئولین برگزاری هر چه باشکوه تر انجام پذیرد که این حرکت از یک سو بالا برنده سطح اعتلای همایش از سوی دیگر تبعات سازنده و نیک اندیشانه ای بر ساختار شهری و شهروندی خواهد داشت.

 

 

IMG-20160424-WA0013

IMG-20160424-WA0015

 

IMG-20160424-WA0014

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک