کد خبر: 16048
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۱۶

در مجلس دهم با نظارت دقیق و هدفمند ، کاری خواهیم کرد که از فساد در کشور اثری نماند.

دبیرکل حزب مردم سالاری و منتخب مجلس دهم گفت: در مجلس دهم با نظارت دقیق و هدفمند ، کاری خواهیم کرد که از فساد در کشور اثری نماند.

مصطفی کواکبیان که یکشنبه شب در حمایت از فهرست نامزدهای اصلاح طلب راه یافته به دور دوم مجلس در تالار حافظ اهواز سخن می گفت اظهار کرد: حماسه ای که در هفتم اسفند در کشور خلق شد به همت مردم در دهم اردیبهشت تکمیل خواهد شد.

وی افزود: ما تعهد دادیم به مردم که مجلس دهم حتما باید پوست اندازی شود و یک خانه تکانی جدی در مجلس دهم صورت گیرد، بخشی از خانه تکانی در هفتم اسفند انجام شده و تنها اندکی باقی مانده که مشارکت گسترده مردم در دهم اردیبهشت، این حماسه تکمیل می شود.

دبیرکل حزب مردم سالاری و منتخب مردم تهران در مجلس دهم ادامه داد: اگر در هر حوزه انتخابیه مردم بالای ۶۰ درصد حضور پیدا کنند دوستان اصولگرا باید فکری برای شغل آینده خود کنند همانگونه که در تهران با ۵۰ درصد حضور مردم این موفقیت حاصل شد و برای نخستین بار حماسه ای بزرگ خلق شد.

وی بیان کرد: مردم تهران برای نخستین بار سه درصد حدنصاب مشارکت را در انتخابات هفتم اسفند افزایش دادند و موفقیت ۳۰ بر صفر را رقم زدند و به همین منظور اعتقاد داریم که در شهرستان ها نیزمی توان انتخاباتی شبیه تهران را با حضور گسترده مردم رقم زد.

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: در انتخابات هفتم اسفند سال گذشته لیست مورد تایید اصلاح طلبان در شهرستان اهواز اول شد و در دهم اردیبهشت نیز باید آنها را همچنان حمایت کرد.

وی گفت: نامزدهایی که در حوزه انتخابیه اهواز در فهرست اصلاح طلبان قرار گرفتند همگی دلسوز مردم بوده و از جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس وانقلاب هستند.

کواکبیان بیان کرد: خوشبختانه قوم عرب، بختیاری ولر به دور تعصب ها تنها به فکر سرافرازی ایران اسلامی هستند.

کواکبیان به عملکرد مجلس نهم نیز اشاره کرد و گفت: ما به همه آنهایی که در این عرصه حضور دارند احترام می گذاریم اما آنها باید توجه داشته باشند که دوره ای که در مجلس بودند چه بلاهایی برسرملت آمد و آنها یا سکوت کرده و یا همراهی کردند.

وی افزود: ۱۱ هزار میلیارد تومان را بابک زنجانی برد و دیگر نیاورد و در زمان احمدی نژاد این نمایندگان بودند که دولت را همراهی کردند.

کواکبیان بیان کرد: زمانی که سند چشم انداز تعیین شده بود اعتقاد داشتیم که ۲۰ سال فرصت داریم ولی ۱۱ سال آن را متاسفانه دولت احمدی نژاد خراب کرد وتنها ۹ سال تا ۱۴۰۴ زمان داریم .

وی ادامه داد:ما باید به اولین کشور منطقه و دهمین کشور در دنیا تبدیل شویم و رسیدن به این مهم با افراد متخصص و دلسوز ملت که به فکر پرکردن جیب های خود نیستند، محقق خواهد شد.

دبیرکل حزب مردم سالاری با بیان اینکه برای رشد و توسعه استان خوزستان در کنار نمایندگان اصلاح طلب استان خواهیم بود افزود: اگر به تعهدات خود عمل نکنیم مردم آن سیلی را که به آن نمایندگان نواختند بدتراز آن را به ما نیز می نوازند پس باید تعهد دهیم که به شعارهایی که می دهیم پای باند باشیم.

کواکبیان با تاکید بر این که نباید دیگر در خانواده ها فارغ التحصیلان بیکار وجود داشته باشد گفت: طرح ضربتی ایجاد اشتغال اولویت اول کاری ما است چرا که این جوانان نشان دادند که پاسدار خون شهدا هستند و همچنین برای این که بانوان به شان و جایگاه واقعی خود برسند نیز برنامه هایی داریم.

کواکبیان گفت: همچنین هیات رئیسه مجلس دهم نیز باید همگی اصلاح طلب باشند تا دیگر شاهد تبانی و اختلاف سلیقه ها نباشیم.

وی خطاب به دولت گفت: دولت را قبول داشته و همراه آن هستیم اما اگر همین دولت نیز مغایر با منافع ملت باشد با آن ها هم برخورد می کنیم چرا که با هیچکس عهد اخوت نبسته ایم.

در استان خوزستان انتخابات مجلس دهم در شش حوزه انتخابیه اهواز ، بهبهان ، مسجدسلیمان ، ماهشهر ، آبادان و ایذه و باغملک به دور دوم کشیده شده و هشت نماینده از ۱۸کرسی در این مرحله به مجلس دهم راه می یابند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک