کد خبر: 16102
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۴:۳۷

اپل به عکاسان خبری اجازه داد تا از کارخانه سری خود در شانگهای چین بازدید کنند تا مطمئن شوند که موج انتقادات علیه اپل صحت ندارد.

اپل به عکاسان خبری اجازه داد تا از کارخانه سری خود در شانگهای چین بازدید کنند تا مطمئن شوند که موج انتقادات علیه اپل صحت ندارد.

 اپل برای سری ماندن جدیدترین محصولات خود اجازه بازدید از کارخانه تولید محصولات خود، پگاترون، را نداده است و البته پس از موج شایعات نسبت به وضعیت بد کارگران مجبور به بازگشایی دربهای کارخانه به روی رسانه‌ها شده تا اطمینان دهد همچنان با کارگران مهربان است.

 سیستم اداری جدید با اسکن ۵۰ هزارکارگر یک دست صورتی پوش در بدو ورود در ساعت ۹:۲۰ دقیقه صبح شروع می‌شود و پس از بازرسی توسط سوپروایزر در کمتر از ۶ دقیقه در جای خودشان مستقر می‌شوند.

شورای نظارت بر حقوق کارگران چین همچنین از فشار کاری در این کارخانه می‌گوید و یکی از کارگران دستمزد ماهانه خود را که ۲۰۲۰ یوآن معادل ۲۰۰ پوند است را نشان داد. سیستم اسکن کارگران اجازه ۶۰ ساعت کار در هفته را می‌دهد و کارگران از تماشای تلویزیون و وای فای نهایت استفاده را می‌برند.

اپل گزارش مرگ کارگران در سال ۲۰۱۳ را بی ارتباط با شرایط کارخانه می داند و ان را شانتاژ تبلیغاتی علیه خود می داند. البته چیزی هم آن زمان ثابت نشد!

کمپانی اپل اجازه ورود به داخل کارخانه را به هیچ‌کسی نمی‌دهد چراکه می‌داند این کار یعنی پاسخ به فشار رقبا برای دیدن فناوری‌های پیچیده اپل!

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک