کد خبر: 16115
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۹:۱۳

انتخابات یکی از گذرگاه‌های حساس برای ملت ایران است،

سید تاج الدین طباطبایی کاندیدای مرحله اول انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه اهواز.باوی.کارون و حمیدیه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت:انتخابات یکی از گذرگاه‌های حساس برای ملت ایران است، مردم می‌توانند در انتخابات احساس هویت سیاسی کنند و انتخابات فرصتی برای اعمال حاکمیت ملی و تجلی اراده ملی است.

وی در ادامه با اشاره به روند به وحدت رسیدن اصولگرایان در خوزستان گفت: دهم اردیبهشت یک امتحان دیگری برای ملت ایران و بالاخص مردم خوزستان است و فرصتی است که مردم بصیرت خود را در این امتحان نشان دهند.

طباطبایی گفت: خوشبختانه احزاب، جریان‌ها، جمعیت‌ها و تشکل‌های اصولگرا تا اینجای کار از این امتحان موفق بیرون آمدند و پس از اینکه در سال‌های گذشته میان جریان‌های مختلف اصولگرایی اختلاف سلیقه بوجود آمده بود و آنها از این مسئله تجربه تلخی را پیدا کردند در ماه‌های اخیر با جمع‌بندی تجربه گذشته و عبرت گرفتن از گذشته توانستند به وحدت برسند.

وی افزود: از لحاظ سیاسی عین مرحله اول باید مردم روز جمعه ۱۰ اردیبهشت به پای صندوق های رای رفته و صرفنظر از اصل انتخاب دشمنان انقلاب را مایوس و ناامید کنند.افرادی باید توسط مردم بعنوان نماینده انتخاب شوند که دغدغه مقام معظم رهبری در قالب شعارسال که همان اقتصاد مقاومتی است توسط آنها موردتوجه قرار گیرد.

طباطبایی در ادامه گفت: مجلس دهم باید از نمایندگانی تشکیل شود که دغدغه اصلی آنها قانون اساسی و خطوط قرمز مقام معظم رهبری باشد و باید منتخبان مردم در مجلس آینده دولت را به اقتصاد درون زا موظف نمایند.

وی خاطر نشان کرد: کاری که ما در جریان‌های اصولگرایی باید انجام می‌دادیم انجام دادیم و جمعه نوبت شماست که به این تلاش سختی که از سوی جریان‌های اصولگرا صورت گرفت و آنها را به وحدت رساند پاسخ مناسب دهید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: يك نظر
 • نوربخش
  |
  |
  ۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱
  عالی بود
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک