کد خبر: 16140
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۱۳

همایش ۱۰هزار نفری حمایت از نامزدهای اصولگرای راه یافته به مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سه شنبه شب در محوطه بیرونی مسجد ارشاد اهواز برگزار شد.

همایش ۱۰هزار نفری حمایت از نامزدهای اصولگرای راه یافته به مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سه شنبه شب در محوطه بیرونی مسجد ارشاد اهواز برگزار شد.

 

در این همایش شماری از نامزدهای مرحله اول حوزه انتخابیه اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در حمایت از سه نامزد اصول گرای مرحله دوم یعنی سیدشکرخدا موسوی ، سیدشریف حسینی و شبیب جویجری سخنرانی کردند.

سیدکریم حسینی نامزد مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهواز نخستین سخنران این همایش بود که به تبیین حساسیت این دوره از انتخابات پرداخت و گفت: نامزدهای اصول گرا در حوزه انتخابیه اهواز در مرحله اول انتخابات ۳۰۰هزار رای کسب کردند که این نشان از علاقه مردم به این جریان سیاسی دارد.

وی هدف از حضورش در این همایش را حمایت از سه نامزد اصول گرای راه یافته به مرحله دوم انتخابات ، احساس تکلیف و درخواست از طرفداران خود برای رای به سه نامزد این جریان سیاسی بیان کرد و خواستار حضور گسترده احاد مردم در انتخابات دهم اردیبهشت ماه شد.

حسینی بیان کرد :همه دلسوزان انقلاب و مدافعان حریم ولایت در این مکان جمع شده اند که به دشمنان بفهمانند که در دفاع از ارکان نظام و حضور در انتخابات پیش رو تردید به خود راه نمی دهند و یکصدا و یکدل به نامزدهای اصول گرا رای می دهند.

حجت الاسلام سیدتاج الدین طباطبایی دیگر سخنران این همایش بود که به بیان حساسیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و ضرورت جلوگیری از پروژه نفوذ دشمنان به ارکان نظام اسلامی پرداخت و گفت: برای رضای خدا و امام شهدا به ائتلاف اصول گرایان رای دهید تا دشمنان سرخورده و مایوس شوند.

وی گفت: ملت ایران ، نمایندگانی می خواهند که مرعوب امریکا نشوند ، اقتصاد را درون زا کنند و به مشکلات اساسی استان از جمله بیکاری و اشتغال بپردازند.

خیریه نیسی از نامزدهای مرحله اول حوزه انتخابیه اهواز نیز در حمایت از سه نامزد اصول گرا سخنان کوتاهی ایراد کرد.

محمدجعفر فلسفی مسئول ستاد ائتلاف اصول گرایان خوزستان این همایش را نمادی از وحدت اصول گرایان دانست و ابراز امیدواری کرد هشت نامزد اصول گرای شش حوزه انتخابیه خوزستان به جمع ۱۰نماینده منتخب مرحله اول بپیوندند.

وی گفت: در این همایش کسانی حضور دارند که در مرحله اول رقیب بودند و هم اکنون برای اهداف بلند جریان اصول گرا رفیق هستند و این چیزی است که در دوره های گذشته انتخابات سابقه نداشته است.

سیدشکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی و نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات در سخنان انتخاباتی خود ، مجلس شورای اسلامی را به گلوگاه جنگ احد تشبیه کرد که دشمنان همه تلاش خود را معطوف به نفوذ در آن کرده اند.

وی با بیان اینکه در مرحله بسیار حساسی در این مقطع از انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و با حضور در انتخابات نباید اجازه خودنمایی به دشمنان را بدهیم اظهار داشت: دشمنان همه تلاش خود را برای به زانو درآوردن نظام اسلامی به انجام رسانده اند ولی به لطف الهی و حضور مثال زدنی شما مردم همه تیرهای دشمنان به سنگ خورده و هم اکنون نیز این حضور شما در انتخابات است که دشمنان را ناامید خواهد کرد.

این نامزد مرحله دوم انتخابات دهم مجلس در حوزه انتخابیه اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون با تصریح با این مطلب که انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت ها و جانفشانی شهدا ، امام شهدا است و تاکنون هزینه های زیادی برای حفظ آن شده است افزود: به عنوان سربازی کوچک در خدمت انقلاب و کشور بوده و مصمم به ادامه راه پرافتخار شهدا و امام راحل هستیم.

وی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی ، جنگ با بیکاری و دفاع از انقلاب و آرمان های آن را از اهداف خود پس از راهیابی به مجلس دهم عنوان کرد.

سیدشریف حسینی نماینده مردم اهواز ، حمیدیه ، باوی و کارون در مجلس نهم و نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی نیز اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی ، جلوگیری از تبعیض ، تعمیق وحدت را از اهداف و برنامه های خود بیان کرد و گفت: ما (اصول گرایان)در خدمت به مردم متحد هستیم ودست در دست هم پیمان می بندیم که برای خدمت به مردم و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی گفت: همه مردم باید در دهم اردیبهشت ماه بار دیگر در صحنه حضور یابند و به نامزدهای اصول گرا رای دهند.

شبیب جویجری نماینده ادوار مجلس و دیگر نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات مجلس دهم گفت: جریان اصول گرا کارآمد بوده و از بعد نیز کارآمدتر خواهد بود و مطالبات مردم در حوزه های مختلف را پیگیری تا رضایت مردم شریف جلب شود.

وی گفت: باید مدیریت استانی برای حل مشکلات مردم هماهنگ تر شده تا گره های مردم باز شود.

جویجری به نکته نیز اشاره کرد که باید انتخابات مرحله دوم بسیار پرشورتر از مرحله اول برگزار شود و شاهد حضور بیش از یک میلیون نفر از چهار شهرستان حوزه انتخابیه باشیم.

در این همایش بروشورهای تبلیغاتی سه نامزد منتسب به جریان اصول گرایی نیز توزیع شد.

مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دهم اردیبهشت ماه در شش حوزه انتخابیه اهواز ، مسجدسلیمان ، ماهشهر ، آبادان ، بهبهان و ایذه و باغملک برگزار می شود و نامزدهای مرحله دوم انتخابات تنها یک روز فرصت تبلیغات رسمی دارند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک