کد خبر: 16143
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۲۳

انتظار داریم مردم خوزستان با رای به لیست امید کمک شایانی به ما در مطالبه خواست ها و نیاز های استان کنند.

خوزستان سرافراز:استان خوزستان در خط مقدم سازندگی، ایثار، قرار دارد. انتظار داریم مردم خوزستان با رای به لیست امید کمک شایانی به ما در مطالبه خواست ها و نیاز های استان کنند.

 دکتر عارف در جمع هزاران تن از مردم بهبهان : مردم خوزستان با حضور یکپارچه و رای به لیست امید حماسه ساز شوند

 دکتر عارف با حضور در بهبهان با سخنرانی خود از دکتر ضرغامی کاندیدای لیست امید حمایت کرد. در ابتدای مراسم دهملایی فعال اصلاح طلب، در سخنانی مقدم دکتر عارف را به شهر بهبهان دیار هزار و صد شهید، سرزمین نرگس زاران بی بدیل را گرامی داشتند.

در ادامه این همایش ضرغامی کاندیدای اصلاح طلب ، بهبهان را شهری اصلاح طلب معرفی نمود، شهری با پتانسیل فراوان، شهری با منابع سرشار نفت و گاز که متاسفانه فاقد شرکت ملی نفت و گاز و همچنین فرودگاه می باشد. 

در ادامه این مراسم در میان شور و شوق و تشویق های بی امان حضار و شعار هایی چون زنده باد اصلاحات ، عارف برای سخنرانی به جایگاه دعوت شد. عارف در ابتدای سخنان خود عنوان داشت: بسیار خوشحال و خرسندم از این که در شهر اصلاح طلب بهبهان هستم، بهبهان دیار اندیشمندان و متفکران است. محمد رضا عارف در بخش نخست سخنان خود در خصوص اهداف و برنامه های مجلس دهم اظهار داشت: با توجه ب مشکلات مردم، رونق اقتصادی و معیشتی در دستور کار مجلس اتی خواهد بود.

عارف با اشاره به مراحل شکل گیری لیست امید عنوان داشت: در تهران با حمایت قاطع برای نخستین بار انتخابات یک مرحله ایی برگزار شد و کل لیست امید رای اورد. با این حمایت به این نتیجه رسیدیم که کسب اکثریت کرسی های مجلس در کشور نخستین راه در مسیر تغییر خواهد بود، سر لیست اصلاح طلبان و منتخب مردم تهران در پایان ضمن دعوت مردم خوزستان به شرکت در انتخابات گفت: استان خوزستان در خط مقدم سازندگی، ایثار، قرار دارد. انتظار داریم مردم خوزستان با رای به لیست امید کمک شایانی به ما در مطالبه خواست ها و نیاز های استان کنند. انتظار ما از مردم عزیز بهبهان این است، حمایت از رغامی به عنوان کاندیدای لیست امید، رای به ضرغامی به تقویت اعتلاف امید خواهد انجامید و این زمینه ساز تغییرات است، انتظار میرود مردم خوزستان با حضور یکپارچه و رای به لیست امید حماسه ساز شوند.

عارف در پایان اعلام جمایت مجدد از لیست امید بر حضور پررنگ مردم بهبهان و خوزستان در پای صندوق های اخذ رای و انتخاب محمود ضرغامی و دیگر کاندیداهای لیست امید تاکید نمودند ایشان تک تک رای خوزستانی ها را پشتوانه لیست امید دانستند. لازم به ذکر است محمود رضا ضرغامی نفر نخست مرحله اول انتخابات در بهبهان و کاندیدای لیست امید با حبیب الله کشتزر در مرحله دوم رقابت میکند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک