کد خبر: 16211
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۲:۳۷

تا پایان سال ۹۶ ، ۳۲۰ هزار هکتار از اراضی استان خوزستان در راستای اجرای طرح ۵۵۰ هزارهکتاری خوزستان احیاء می شود.

 مدیرعامل موسسه جهاد نصر گفت: تا پایان سال ۹۶ ، ۳۲۰ هزار هکتار از اراضی استان خوزستان در راستای اجرای طرح ۵۵۰ هزارهکتاری خوزستان احیاء می شود.

 یدالله شمایلی روز پنجشنبه در جریان بازدید معاونان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو از روند اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری در استان خوزستان اظهار کرد: اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری و رفع برخی مسایل و مشکلاتی که در محدوده طرح وجود دارد نیازمند هماهنگی هرچه بیشتر میان وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی است.

وی افزود: به همین منظور در این بازدید از معاونان دو وزارتخانه دعوت شد تا مسائل و مشکلات را با حضور مسئولین منطقه و پروژه بررسی کرده و به یک جمع بندی موثر در زمینه ادامه این طرح برسند.

مدیرعامل موسسه جهاد نصر کشور ادامه داد: یکی از بحث های اصلی تخصیص آب برای اجرای فاز دوم این طرح است که به همین منظور در این بازدید از معاون وزارت نیرو نیزخواستیم تا مسایل و مشکلات را در زمینه تامین آب از نزدیک مشاهده کرده و امید است حاصل این بازدید به تخصیص آب برای اجرای فاز دوم این پروژه منجر شود.

وی بیان کرد: در موسسه جهاد نصر تخصیص اعتبارات مشخص بوده و همواره تخصیص آن به موقع صورت گرفته است و در برخی مواقع نیز در این زمینه از بحث مصوبه جلوتر بوده ایم.

شمایلی اظهار کرد: اعتبارات و منابع مالی تاکنون به صورت مناسب در اختیارما قرارگرفته و امید است در سال آینده نیز به اختصاص اعتبارات به همین صورت باشد.
وی گفت: امیدواریم در روزهای آینده ۱۵۰ میلیون دلار از تخصیص اعتبار سال ۹۵ را جذب کرده و به موقع پروژه ها را از نظر مالی تامین کرده و سرعت اجرای پروژه ها را افزایش دهیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک