کد خبر: 16225
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۲:۳۷

مجلسی که قدرت نداشته باشد و به مفهوم واقعی در راس امور نباشد کارایی هم ندارد.

استاندار خوزستان گفت: این مسئولیت به عهده مردم هست که وظیفه نیمه تمام را در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم کامل کنند و نمایندگان کارشناسی و تیزهوش را به مجلس شورای اسلامی بفرستند.

عبدالحسن مقتدایی جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق انتخابات دور دوم مجلس دهم شورای اسلامی در مسجد جواد الائمه(ع) اهواز، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هم هیات های اجرایی و برگزار کنندگان انتخابات، و هم مردم ، باید زمینه برای حضور نمایندگان قابلی که اصل کارشناسی در وجودشان باشد و مباحث ملی و انقلابی مدنظر داشته باشند، فراهم شود.

وی ادامه داد: مجلسی که قدرت نداشته باشد و به مفهوم واقعی در راس امور نباشد کارایی هم ندارد.

مقتدایی با اشاره به تبلیغات گسترده نامزدهای انتخاباتی بیان کرد: حضور مردم باید مثل مرحله اول در هفتم اسفند پرشور باشد.

وی یادآور شد: در مرحله نخست این دوره از انتخابات در خوزستان به ویژه در حوزه هایی که در گذشته بحران هایی داشتند برای نخستین بار موضوع قابل ملاحظه ای در امر صیانت از آرای مردم نداشتیم.

وی افزود: از ۱۵ اسفند تاکنون مجموعه های پشتیبانی، تدارکات، امنیت و اجرایی با توجه به اینکه چندین حوزه به مرحله دوم کشیده شد، در بسیاری از این موضوعات دقت بیشتری شد.

در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان هشت نماینده از شش حوزه انتخابیه اصلی این استان به مجلس شورای اسلامی راه می یابند.

انتخابات درحوزه های انتخابیه آبادان، اهواز باوی حمیدیه و کارون، ایذه و باغملک، بهبهان و آغاجاری، مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا، و ماهشهر امیدیه و هندیجان به دور دوم کشیده شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک