کد خبر: 16348
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۳:۱۵

ماراتن دور دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسید اما پایانی که در آغاز راه جدیدی برای پیشتازی در راستای توسعه و آبادانی است.

ثریا زندیار: ماراتن دور دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسید اما پایانی که در آغاز راه جدیدی برای پیشتازی در راستای توسعه و آبادانی است.

جناب آقای ظاهری؛

جا دارد به همشهریان فهیم مسجدسلیمانی و همه آنها که در راستای پیروزی شما تلاش بی شائبه ای داشتند، خدا قوت بگوییم و به شما که در این رقابت استوار بودید تبریک…

همان طور که همگان می دانند مجلس شورای اسلامی، رکن اصلی نهاد قانون‌گذاری در کشور ایران است که از نمایندگان منتخب مردم تشکیل شده است و شما در حال حاضر، یکی از پایه های این رکن محسوب می شوید. اما نماینده مردم شدن قواعدی دارد، که یکی از این قواعد، عمل کردن به وعده ها در دوره ی چهارساله ی نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی است. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، مطالبه گری ، وظیفه اصلی فعالان عرصه های مختلف است و مردم و رسانه ها حق دارند وعده های شما را طی این چهارسال رصد کنند و مطالبه گری خود را داشته باشند.

همچنین نزدیک به ۳۰ اصل در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که به اختیارات نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره دارد، با امید به این که فصل سوم قانون اساسی را در نظر داشته و از حقوق حقه مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی دفاع کنید و با توجه به این که مجلس شورای اسلامی در عموم مسائل در حدود مقرر در قانون اساسی، می‌تواند قانون وضع کند لذا انتظار می رود با نخبگان و سرآمدان و مسئولان شهرستان مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا به مشورت بنشینید و پس از بررسی اهم مسائل و مشکلات شهر، طرح های خود را در راستای برطرف کردن مشکلات و جهت وضع قوانینی مختص به آن، به مجلس ارائه دهید تا مردم و متخصصان حوزه های مختلف هم در کنار شما به ارائه ی راه حل بپردازند.

جناب آقای ظاهری؛

مردم فهیم، شهید پرور و با فرهنگ شهرستان های حوزه انتخابیه، با انتخاب خود بدون در نظر گرفتن هر نوع تخریبی، با همدلی و همزبانی، فرد اصلحی را انتخاب کرده اند تا به روند توسعه و آبادانی شهرستان مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا کمک کنند.

شما خوب می دانید که مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا شهرهایی هستند با تنوع طایفه ای، شهرهایی که در طول ادوار گذشته  با بی تدبیری ها و سوء رفتارها و نا ملایمات وزرا و مدیران ارشد و محلی روزگار گذرانده و تنها کسانی که از این ناملایمات آسیب دیدند، مردم مظلومی هستند که دیگر توان آسیب ندارند، توان رفتارهایی که ناشی از طایفه گری است را ندارند، توان بداخلاقی های مدیریتی را ندارند… و به همین سبب در تصور خود، فرد اصلحی را انتخاب کرده اند تا بر ناملایمات پا بگذارد و بداخلاقی ها را پرده پوشی کند و به احترام رای مردم، دلسوزانه کار کند و دلسوزانه صدای نارسشان را به مجلسیان و مرکز نشینان برساند تا بلکه مشکل گشا شود…

جناب آقای ظاهری؛

بر کرسی مجلس نشستن، مسئولیت دارد، مسئولیتی که مردم می خواهند بازوانش باشند، پس به خواست مردم احترام بگذارید و جای جای شهرمان را که دچار تنگی نفس شده را درمان کنید.

جناب آقای ظاهری؛

مجلس شورای اسلامی علاوه بر وظیفه قانون گذاری، مسئولیت های نظارتی نیز بر عهده دارد، مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا از شما انتظار دارند کوتاهی مجریان دولت در اجرای قوانین، یا نقض قانون و یا سوء جریان امور در دستگاه های اجرایی را تذکر دهید.

جناب آقای ظاهری؛

وزراء و رئیس جمهور در مقابل مجلس مسئول هستند، اگر در دادن حق و حقوق مردم حوزه انتخابیه کوتاهی شد، آن ها را مورد سوال قرار دهید تا به خواست مردم شهرهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا که همانا توسعه و پیشرفت و آبادانی است، توجه کرده باشید و به وعده هایتان جامه ی عمل بپوشانید.

 

نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر شما مبارک است...

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک