کد خبر: 16323
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

نتیجه مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خوزستان مشخص شد:

به گزارش خوزستان سرافراز:نتیجه مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خوزستان مشخص شد:

 

۱- حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون : جواد کاظم نسب (الباجی) با ۱۲۵۱۹۸ رای/ علی ساری با ۱۱۳۳۵۱ رای و  همایون یوسفی با ۱۱۲۸۸۸ رای راهی مجلس شدند.
۲- حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا «علی عسگر ظاهری عبده وند» با کسب ۴۵ هزار و ۵۲۲ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۹۳ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
۳ – در حوزه انتخابیه آبادان «غلامرضا شرفی» با کسب ۲۱ هزار و ۱۰۰ رای از مجموع ۴۰ هزار و ۷۲۶ آرا صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
۴ – در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری حبیب الله کشت زر با کسب ۴۴هزار و ۳۹۳ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۹۶۶ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.
۵ – در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جودکی علی گلمرادی با کسب ۶۰هزار و ۱۳۳ رای از مجموع ۱۰۴هزار و ۹۵۰ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.
۶ – در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک نیز هدایت الله خادمی با کسب ۷۲ هزار و ۷۳۸ رای از مجموع ۱۳۱ هزار و ۴۱۹ رای توانست راهی مجلس شود.

مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دهم اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۵۵ حوزه انتخابیه در ۲۱ استان کشور برای انتخاب ۶۸ نماینده برگزار شد.

مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند سال ۱۳۹۴ در سراسر کشور برگزار و ۲۲۱ نفر از نمایندگان انتخاب شدند که در این مرحله مشارکت ۶۲ درصدی مردم به ثبت رسید.

۱۶نامزد انتخاباتی در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در شش حوزه اصلی انتخابیه و ۱۰ حوزه فرعی در خوزستان به رقابت پرداختند. در مرحله نخست ۱۰ نماینده از حوزه های مختلف در خوزستان انتخاب شده بودند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک