کد خبر: 16392
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۵۱

سرنوشت امیدوار و اسماعیل(نمایندگان اسبق) را سرلوحه کار خود قرار بدهید!

 

?خیلی تلخ بگویم شما در معرض آسیب جدی قرار دارید پس مراقب شهر و خودتان باشید.

 

 

♦این تفکر شما بود که باعث پیروزی تان گشت نه طایفه!

 

♦حاج عسگر عزیزم سلام و تبریک!

 

بعد از درود و دوستی : چند وقتی هست میخواهم با شما صحبت کنم اما بنا به دلایلی نشد…

من شما را دوبار دیدم یکبار که تازه داوطلب شده بودی و همه رقیبان ات هم در صحنه بودند و هیچکس،هم حذف نشده بود و من آن جا وقتی شما را دیدم در چشمانت برقی مشاهده شد که با خودم و در دلم گفتم او نماینده بعدی شهر من است….همان روز که دوستانی خواستند عکس بگیرند که اجازه ندادم و شما گویا دلخور شدید….می دانی چرا!؟ چون آنروز من بشدت تحت فشار بودم ….و جلسه بعد همانروزی،بود که به همراه دکتر خواجه پور شما را در نوروز دیدم و وقتی پیشانی تان را بوسیدم در دلم اینبار بیشتر قرص بود که شما قطعا نماینده آینده مجلس از شهر من خواهی بود….

آنجا هم وقتش نشد تا خیلی از چیزها را بگویم اما آرامش و متانتت خیلی به دلم نشست و آنجا با تمام وجود تحسین ات نمودم …اما اکنون حاج عسگر عزیز می خواهم کمی جدی با شما حرف بزنم تا از تعارفات کلیشه ای کمی خارج شویم و تا دیگران نگویند سعید ! مجیز گو شده ای!؟

پس کمی تلخ می شوم اما در جهت دوست داشتن ات …یعنی چون دوستت دارم برایت می نویسم :

 

♦حاج عسگر عزیز سلام و تبریک !

مسجد سلیمان در پنج دور اخیر دو نماینده بیشتر نداشت یکی از آنان :

?امیدوار رضایی :

امیدوار رضایی که یک شخصیت ملی بود و در استان بی همتاست تقریبا؛

اما عده ای اطراف ایشان بودند و آنقدر خرابش می کردند که همیشه لحظه آخر به زور و میلیمتری،برنده می شد ولی دست آخر همین اطرافیان با پوست کلفتی،می گفتند ما تو را در آوردیم!

در صورتیکه اگر اینها نبودند امیدوار راحت تر در می آمد…..برایت می نویسم حاجی آیا بشما هم گفتند درت آوردیم!؟!

 

?حاج عسگر عزیز سلام و تبریک ! 

این اطرافیان بد اخلاقی و انحصار طلبی هم داشتند و دارند پس تا می توانی از این افراد شدیدا پرهیز کن!

دکتر رضایی تازه هم دانش اش را داشت هم پشتوانه خانوادگی و پشتوانه سیاسی و هم کاریزمای ملی و شما هرچقدر قوی هم باشید باز تا امیدوار رضایی فاصله زیادی دارید…..این افراد امیدوار را انحصاری کرده بودند و نمی گذاشتند او صدای محرومیت و مردم را خودش بهتر بشنود و در دور آخری که او بود و من تازه جوانه زدم ،به او گفتم و او نیز شنید اما متاسفانه دیگر خیلی دیر شده بود و او رفت….رفت با یک دنیا بغض و خاطره …..

نفر دوم اسماعیل جلیلی است؛

 

?اسماعیل جلیلی :

وی در شروع ورود به مجلس آدم سرشناس در این زمینه نبود اما توانست با دانش و درایت بالای خودش در سطح ملی و مجلس جای پایی برای خودش باز کند اما چون وی آنقدر توان زیاد نداشت که هم به مسائل ملی هم منطقه ای یکجا بپردازد،از مسائل منطقه ای حوزه انتخابیه خودش غافل ماند و مدیریت مشکلات منطقه را به افرادی سپرد که متاسفانه آنطور که انتظار می رفت نتوانستند یا نخواستند انتظارها را برآورده کنند که نتیجه آن ایجاد یک نسل مدیریت متوسط و غیرپاسخگو، شد مخصوصا در زمینه مدیریت شهری و شهرداری (باتوجه به نفوذ ایشان بر اکثریت اعضای شورا) که علیرغم شرایط بسیار مناسب و مطلوب وی در سطح مجلس ولی در سطح حوزه انتخابیه اش دچار چالش شدید شد و هجمه های گسترده از طرف خواص و عوام باعث شد که ایشان عمیق به فکر فرو برود …..فرو رفت و وقتیکه خودش را پیدا کرد که دیگر خیلی دیر شده بود ….

 رد صلاحیت اسماعیل اتفاقا کمک بزرگی به مظلومیت وی کرد چون هم دشمنانش را به او نشان داد هم به محبوبیت آن نزد مردم شدیدا افزود….

اسماعیل فرد مطلوبی بود مظلوم هم شد اما همانطور که اشاره شد نتوانست از عهده خیلی از شایبه ها برآید و شایبه طایفه گرایی بیش از هر چیزی روح و وجود او را چون خوره خورد!

 

 

?حاج عسگر عزیزم سلام و تبریک !

  متوجه هستی که چه می گویم! ؟ حواست هست یا اکنون دورت آنقدر شلوغ شده که حتی وقت نداری خوب حرف های مرا بخوانی!؟

حاجی عزیز! این تفکر شما بود که باعث پیروزی تان شد و از اعتدال و امیدگرایی شما که بگذریم باید برایت بگویم که اولا شما بخش اعظمی از پیروزی تان را باید بیشتر از آنکه مدیون خود و ستادتان بدانید مدیون رقیبتان،بدانید چراکه وی میراث دار یک جو تقابل طایفه ای بود آنهم از زمان نماینده اسبق،پس هر شخصی جلوی ایشان قرار می گرفت محکوم به برد بود و این تلخ ترین حرف ممکن است که من برای شما می نویسم….

 

دوما ورناصری مورد حمایت موج دولت قرار نگرفت سوما حمایت بعضی افراد …. از ایشان باعث فاصله گرفتن نخبگان از وی شد چهارما حذف کاندیدای دیگر توسط بعضی حامیان وی باعث شد هیچ کدام از آن ها حاضر به حمایت از او نشدند!

پنجما،بخشی از طایفه وی که هنوز از حذف اسماعیل جلیلی داغدار بود حاضر نشدند از او حمایت کنند که هفت هزار رای سیاوش کریم پور در دور اول موید،همین موضوع است ….متوجه هستی که چه می گویم!؟

وگرنه خودت که به چشم خودت دیدی حمایت محسن رضایی از رقیبت هم دردی را دوا نکرد و رقیبتان هم بالاخره دانست که مردم شهر من هیچ واقعی را به هیچ تفکری الا تفکر خودشان نمی نهند ….حالا این فرد چه محسن رضایی باشد و چه هر کس دیگر ….مردم شما را دوست داشتند پس شما برگزیده هستید.

 

?حاج عسگر عزیزم سلام و تبریک!

همانطور که در تحلیل قبل اشاره نمودم شکست خوردن شما سخت تر از پیروزی تان بود و شما راهی جز پیروزی و گل زدن نداشتید….خوشبختانه زدید و شهر هم خرسند از انتخاب شماست مبارکتان باشد ! 

 پس بخش اعظمی از پیروزی تان را مدیون این عوامل هستید و بنابراین مبادا مغرور شوید! غرور چیز بدی ست اگر گریبانت را گرفت نابود میشوی …می خواهم بار بعد که تورا دیدم چشمانت مثل همان بار اول باشد که تورا دیدم ضمنا مرا چند بار بیشتر نخواهی دید چون من هیچوقت اطراف قدرت مندان شهر قدم نمی زنم من بیشتر با محرومان این شهرم و هر وقت که لازم شود شما را خواهم دید! اما هر وقت هم اگر صدایم کنی برایت شاگردی خواهم کرد.

 

♦حاج عسگر عزیزم سلام و تبریک !

برخی از نمایندگان اسبق یا انقدر بی اثر بودند که از صفحه،سیاسی شهر حذف شدند و یا نام نیکی از خود به جای نگذاشتند ،پس شما سعی کنید هم نام نیک داشته باشید هم اثر بخش مانند کامران در اصفهان که بدون هیچ تعلق حزبی ماندگار شد …..و این میسر نمی شود مگر با درس گرفتن از تاریخ و گذشتگان و توجه به مردم ،شایسته سالاری در انتخاب مدیران ،جذب مدیران و شخصیت های مردمی در منطقه و نکات دیگری که شما قطعا از ما بهتر می دانید …..

 

 ?حاج عسگر عزیزم سلام و تبریک !

 می خواهم موردی تلخ بشما بگویم و آن این است که شما متاسفانه در معرض خطرات بسیاری هستی و بیم آن می رود که مبادا محور طایفه گرایی و اطرافیانی دیگر،بشما هم آسیب فراوانی بزند بنابراین برادر گرامی مراقب باش شما هم در گردباد ایام فریفته این غده سرطانی نشوی و شهر را به سراشیبی سقوط نبری اما با درایت و دانشی که در شما سراغ دارم یقین دارم به یاری خدا و مشاوران نیکو خواهی توانست از سد این مساعل به سلامت از طوفان بگذری که:((چون ترا نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور…..)) 

 

?سعید آژده 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ساعت ۱۱:۵۸

دقیقا دو روز بعد از پیروزی شما

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک