کد خبر: 16415
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۲:۲۲

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی روستایی با همکاری مشترک با کمیته امداد با هدف محرومیت‌زدایی خبر داد.

 

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی روستایی با همکاری مشترک با کمیته امداد با هدف محرومیت‌زدایی خبر داد.

به گزارش فارس ، سرلشکر محمدعلی جعفری در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی محرومین در روستای «خضیریه» شهرستان کارون اظهار کرد: یکی از برنامه‌های جدی سپاه مشارکت در برنامه‌های سازندگی به ویژه محرومیت‌زدایی از مناطق روستایی است.

وی با اشاره به طرح مشترک سپاه و کمیته امداد برای احداث واحدهای مسکونی در مناطق محروم خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری بسیج مستضعفین و کمیته امداد در سراسر کشور با احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی روستایی اجرا می‌شود که در سال جاری بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ واحد از این تعداد به محرومان و مددجویان کمیته امداد در مناطق محروم تحویل داده خواهد شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: عملیات ساخت این واحدهای مسکونی با کمترین قیمت و با اقدام جهادی بسیجیان برای محرومیت‌زدایی انجام می‌شود که آغاز این طرح در روستای محروم «خضیریه» شهرستان کارون است.

جعفری افزود: با امکانات اولیه تامین شده از طرف سپاه پاسداران و منابع انسانی بسیج و جهادگران، این واحدهای مسکونی ساخته خواهند شد تا هدیه انقلاب برای مردم محروم باشد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به محرومیت‌های موجود در شهرستان کارون اظهار داشت: شهرستان کارون روستاهای محروم زیادی دارد که نیازمند این خدمات هستند به همین دلیل سپاه برای رفع محرومیت از این منطقه پیشقدم شده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح بخشی از مشکل تأمین سرپناه برای قشر محروم جامعه حل شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک