کد خبر: 16507
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۴۴

مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان جزئیاتی از برخورد والدین یک دانش آموز اهوازی با مدیران دبستان دخترانه معراج در شهرستان اهواز اعلام کرد.

 

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان جزئیاتی از برخورد والدین یک دانش آموز اهوازی با مدیران دبستان دخترانه معراج در شهرستان اهواز اعلام کرد.

محمد تقی زاده اظهار کرد: حادثه برخورد فیزیکی والدین یک دانش آموز با مدیران مدرسه یاد شده که هفته گذشته رخ داد یک حادثه معمولی بوده که برخی رسانه ها بیش از حد آن را بزرگ کردند.

وی اضافه کرد: هفته گذشته دو دانش آموز دختر دبستان معراج اهواز در بیرون از مدرسه با هم درگیر لفظی شده که یکی از آنان موضوع درگیری را به یکی از معلمان مدرسه گزارش می دهد.

وی گفت: معلم یاد شده در این زمینه به دانش آموز خاطی تذکراتی را داده که موضوع از طرف دانش آموز به خانواده منتقل می شود.

وی اضافه کرد: روز بعد از ماجرا مادر، عمه و شوهر عمه دانش آموز یاد شده به مدرسه مراجعه کرده و خواستار معرفی دانش آموزی شدند که با فرزند آنان مشاجره لفظی داشته است که مدیران دبستان از این کار امتناع می کنند.

تقی زاده گفت: پس از پافشاری مدیران مدرسه برای معرفی نکردن دانش آموز به آنان مادر و عمه دانش آموز با مدیران دبستان معراج درگیر می شوند و دو معلم و معاون دبستان از سوی این مادر و عمه دانش آموز مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان افزود: بلافاصله موضوع از سوی آموزش و پرورش در محاکم قضائی اهواز پیگیری و با دستور مقام قضائی دو فرد خاطی ( مادر و عمه دانش آموز) دستگیر و بازداشت می شوند.

وی گفت: دو فرد یاد شده به دلیل زن بودن با قید وثیقه آزاد شده ولی موضوع پرونده قضائی آنان به قوت خود باقی است و بزودی رای قضائی آن نیز صادر خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان با انتقاد از برخی بزرگ نمائیها در این خصوص گفت: این موارد در تمام کشور اتفاق می افتد و در مواردی در سالهای قبل و در استانهای دیگری غیر از خوزستان حتی معلمان فداکاری هم کشته شده اند ولی به اندازه این موضوع بزرگ نمائی نشد ه اند.

وی گفت: والدین دانش آموزان باید قدردان زحمات معلمان باشند زیرا معلمان هستند که آینده جامعه را با تربیت فرزندان آنان رقم می زنند و اینگونه برخوردها ممکن است در انگیزه معلمان برای تربیت نسلهای آینده تاثیر منفی بگذارد.

وی در پایان گفت: از رسانه ای که این موضوع را بزرگ نمائی کرده است بزودی در محاکم قضائی شکایت خواهیم کرد.

دبستان دولتی معراج با ۳۹۷ نفر دانش آموز در منطقه چهارم اهواز واقع شده است.

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک