کد خبر: 16632
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۲۰

شرکت هواپیمایی «اتحاد» امارات گران‌ترین بلیت بخش «بیزنس کلاس» پرواز خود را از بمبئی هند به شهر نیویورک آمریکا راه‌اندازی کرده است.

 خوزستان سرافراز:شرکت هواپیمایی «اتحاد» امارات گران‌ترین بلیت بخش «بیزنس کلاس» پرواز خود را از بمبئی هند به شهر نیویورک آمریکا راه‌اندازی کرده است.

 شرکت هواپیمایی اتحاد امارات که چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود اخیراً خط پروازی بمبئی – نیویورک خود را راه‌اندازی کرده است که گران‌ترین بلیت «بیزنس کلاس» پروازی جهان با قیمت ۳۸ هزار دلار برای سفر یک مقصده را (رفت) دارد.

این بلیت که برای استفاده از سوئیت مخصوص در هواپیما است، تنها برای مقصد یک سفره قیمت ۳۸ هزار دلار به ازای هر مسافر می‌گیرد.

این قیمت، گران‌ترین قیمت بلیت تک‌سفره شرکت‌های هواپیمایی جهان محسوب می‌شود.

شرکت هواپیمایی اتحاد پیش‌تر قیمت بخش بیزنس کلاس (سوئیت) خط پروازی نیویورک – ابوظبی را با قیمت ۳۲ هزار دلار به مشتریان خاص خود ارائه کرده بود.

داخل سوئیت این بخش از بیزنس کلاس امکانات مختلفی وجود دارد. این سوئیت سه‌خوابه ۱۲۵ متری دارای شبکه‌ های تلویزیونی – ماهواره‌ای مختلف، اتاق‌های کار، خواب و نشیمن و نیز دستشویی و حمام لوکس است.

ارائه این سرویس خط هوایی اتحاد تنها بر روی هواپیماهای پهن‌پیکر و بزرگ «ایرباس A 380» امکان‌پذیر است.

تمامی مبل و صندلی و تخت‌های مورد استفاده در این سوئیت از پوست حیوانات است. همچنین این سوئیت دارای میز ناهارخوری با «منوی» غذاهای مختلف است.

غذای این سرویس ویژه خطوط هوایپمایی اتحاد در ظروف طلا سرو می‌شود و قاشق و چنگال‌های ارائه شده به مسافران نیز از طلای ۲۴ عیار است.

تلویزیون نصب شده در اتاق نشیمن این سوئیت ۳۲ اینچ و در اتاق خواب سوئیت نیز تلویزیونی ۲۷ اینچی تعبیه شده است.

منبع:عصرایران

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک