کد خبر: 16851
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۷:۱۱

تیم فوتبال استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد.

 خوزستان سرافراز:تیم فوتبال استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد.

 

 شرایط حساس لیگ در هفته آخر،باحساسیت بیشتری درجریان ۹۰ دقیقه بازی ها ادامه پیدا کرد. ازهمان ابتدای بازی،نمایش ضعیف پرسپولیس دربازی با راه آهن، پیش بینی ها را خراب کرد.

پیش بینی می شد که پرسپولیس در حضور هواداران پرشمار خود بتواند خیلی زود دروازه راه آهن را باز کند اما این اتفاق در نیمه اول رخ نداد و بازی پرسپولیسی ها هم طوری نبود که بشود به آن ها امیدوار بود.

از طرفی در اهواز ، استقلال خوزستان در نیمه دوم دو گل به تیم یحیی گل محمدی زد تا کار پرسپولیس را بسیار سخت کند.

پرسپولیسی ها اما در دقایق ۸۲ و ۸۵ دو گل زدند تا هیجان دوباره به سکوهای ورزشگاه برگردد. اما گلی که راه آهن پس از آن زد، آب سردی بود بر جوش و خروش سکوهای ورزشگاه آزادی.

پرسپولیسی ها پس از آنکه گل خوردند، دیگر بازیرا رها کردند و آن انرژی قبلی را نداشتند. از طرفی آن ها می دانستند که نمی توانند در طول کمتر از ۱۰ دقیقه، ۳ گل به حریف بزنند. داور سوت پایان بازی پرسپولیس را زد تا این تیم قهرمانی را از دست بدهد.

از طرفی ذوب آهن هم نمی توانست مقابل استقلال خوزستان گل بزند و با اینکه بازی این تیم خوزستانی دیرتر از بازی پرسپولیس تمام شد، اما خود پرسپولیسی ها هم هیچ امیدی نداشتند که اتفاقی در مسابقه اهواز رخ بدهد. در نهایت استقلال خوزستان با نتیجه دو بر صفر ذوب آهن را برد و به قهرمانی در لیگ برتر رسید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک