کد خبر: 16813
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۱:۱۲

بنده در وزارت کشور نظام ارزیابی استانداران را برای خود دارم و هرگاه که این نظام ارزیابی، تغییری را خبر دهد، ما آن را انجام می‌دهیم.

 عبدالرضا رحمانی‌فضلی روز گذشته در نشست خبری خود در محل جهاد دانشگاهی مشهد اظهار داشت: وزارت کشور متقاضی شده تا سه استان را به‌عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی داشته باشیم، آذربایجان‌شرقی، لرستان و کرمان سه استان پایلوت در اجرای اقتصاد مقاومتی هستند.

وزیر کشور در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر دلیل تغییر استانداران برخی استان‌ها گفت: بنده در وزارت کشور نظام ارزیابی استانداران را برای خود دارم و هرگاه که این نظام ارزیابی، تغییری را خبر دهد، ما آن را انجام می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در بحث تغییر استاندار خوزستان باید بگویم که ایشان از شش ماه قبل تقاضای بازنشستگی و کناره‌گیری خود را به ما اعلام کرده بود و ما نیز برای انجام انتخابات از ایشان درخواست کردیم تا مدتی را صبر کنند.

فضلی درباره روند انتخاب استانداران افزود: انتخاب استانداران چهارچوب مشخص خود را دارد وتمام جوانب در نظر گرفته خواهد شد، در بحث انتصاب استانداران هیچ جناح سیاسی و رفاقتی در نظر گرفته نمی‌شود.

رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی در رابطه با موضوع شرکت پدیده گفت: صدر تا ذیل پروژه پدیده تخلف بوده است که به‌صورت جدی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت. هم‌اکنون پرونده‌های افراد متخلف جمع‌آوری شده است؛ اما سئوال مشخص این است که در آن زمان مسئولان کجا بودند.

وی با تاکید بر اینکه موضوع پدیده شاندیز جزو مسائل بغرنج شهر مشهد است، بیان داشت: تمامی فعالیت‌های این پروژه از تملک، جوازات، کاربری و فروش سهام، تخلف بوده است.

وزیر کشور با ابراز امیدواری برای رفع مشکلات پدیده شاندیز گفت: در حال حاضر مشکلات تملک، جواز، کاربری و سایر مشکلات پدیده رفع شده و دولت تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق سهامداران انجام خواهد داد.

وی ضمن تقدیر از هیئت‌مدیره جدید پدیده شاندیز خاطرنشان کرد: هیچ منفعتی برای هیئت مدیره جدید وجود ندارد و آن‌ها از سر خیرخواهی و لطف این مسئولیت را قبول کرده‌اند.

رحمانی فضلی تصریح کرد: وزارت کشور با هر کسی که بخواهد در رابطه با این موضوع، افرادی را تحریک کند به صورت جدی برخورد خواهد کرد و برای این کار نیز به استاندار خراسان‌رضوی توصیه‌هایی شده است.

وزیر کشور تاکید کرد: در جریان این پروژه، همه سهامداران به حقوق خود دست پیدا خواهند کرد و اگر روزی بنا باشد تا پروژه به فروش برسد، قیمت و منابع این پروژه پاسخگوی پرداخت تمام سهام‌های فروخته شده است.

وی با بیان اینکه وزارت کشور متولی این کار نبود گفت: با تصویب دولت، وزارت کشور مسئولیت پیگیری این موضوع را پذیرفت و در این باره دستورات لازم به سازمان‌ها و ارگان‌های خاص را صادر کرده است.

وزیر کشور در مورد عکس‌های منتشر شده در فضای مجازی درباره مینو خالقی گفت: دستورات لازم در این زمینه به‌صورت محرمانه به نیروی انتظامی برای برخورد با این افراد داده شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک