کد خبر: 16886
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۶:۵۷

علاسوند در پاسخ به انتصاب استاندار بومی یا غیر بومی در خوزستان،گفت

رامی علاسوند رئیس شورای اسلامی شهر اهوازدرگفتگوی اختصاصی با خوزستان سرافراز گفت :محرومیت ، حاشیه نشینی، بیکاری ، اشتغال و… از جمله مواردی است که خوزستان را دچار بحران کرده است و انتظار می رود استاندار آینده برای حل و رفع این مسائل توجه و اهتمام جدی نماید.

علاسوند در پاسخ به انتصاب استاندار بومی یا غیر بومی در خوزستان،گفت : استاندار باید بومی باشد.خوزستان نیاز به استانداری داردکه شرایط استان را بداند و با تدبیر به رفع مشکلات بپردازد. حال اگر استاندار بومی باشد بهتر است چرا که به اوضاع خوزستان احاطه کافی خواهد داشت. توانمندی و کارایی و شایستگی مبنای انتصاب باید قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد:کسی باید بعنوان استاندار انتصاب شود که با ایجاد تفاهم و ائتلاف بین همه گروه های سیاسی و اقوام مسیر پیشرفت خوزستان را هموارتر کند.

 علاسوند گفت :بحران آب و مسائل مرتبط با انتقال آب، مشکلات محیط زیستی بویژه موضوع ریزگردها ، توسعه کشاورزی ، بحران مهاجرت از استان ، آسیب های اجتماعی ، جذب سرمایه و مبارزه با فقر و فساد و تبعیض مسائل مهمی هستند که استاندار آتی خوزستان باید سیاست مشخص و راهبردی برای مواجه با آنان داشته باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک