کد خبر: 16918
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۴:۲۵

خوزستان سرافراز:شرکت نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران شرایط فروش خودرو های رنو با پرداخت ۱/۵ میلیون تومان در ماه را آغاز کرد.

 

 در این طرح فروش خودروهای ۷۰ تا ۱۰۰ میلیونی رنو شامل رنو سیمبل ، رنو داستر و رنو فلوئنس دنده ای صرفاً با پیش پرداخت ۵۰ درصد ارزش خودرو و بصورت پرداخت های چند مرحله ای انجام ونهایتا در بازه زمانی ۷ روزه ، ۳۰ روزه و ۶۰ روزه تحویل مشتریان می شود. 

جمشید حسینی، مدیر عامل نگین خودرو ضمن اعلام بازه زمانی حداکثر دو ماهه برای واریز پیش پرداخت های خودرو جهت ثبت نام اعلام داشت: “در هر مرحله کمتر از ۲۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود و همچنین مشتریان می توانند در خرید اعتباری تا سقف ۸۰ میلیون تومان از تسهیلات استفاده نمایند و در بازه های ۱۲ ماهه بدون کارمزد ، ۲۴ و۳۶ ماهه و کارمزد به ترتیب ۱۸ و ۲۱ درصد پرداخت نماید .

نکته حائز اهمیت فروش اقساطی رقم باز پرداخت ماهیانه مبلغ ۱/۵ میلیون تومان است ؛ عملاً هر ایرانی می تواند با پرداخت این مبلغ یک خودرو اصیل ، صاحب نام و با تکنولوژی روز دنیا تهیه نمایند و امنیت خانواده خود را در جاده های کشور تضمین کند.

یکی از خصوصیات بارز خودرو های رنو، کیفیت واستهلاک پایین است بگونه ایی که این برند پروفروش اروپایی برای خودرو های خود گارانتی ۵ ساله در نظر گرفته و مشتری را از هر حیث پشتیبانی میکند، در کنار آن بسته هدیه سرویس رایگان تا ۵۰ هزار کیلومتر جهت این طرح فروش برای خریداران در نظر گرفته شده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش می توانددبه آدرس www.neginkhodro.com مراجعه کنند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک