کد خبر: 16988
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۴:۲۷

خوزستان سرافراز:دو متجاوز به عنف صبح دیروز در یاسوج اعدام شدند.

خوزستان سرافراز:دو متجاوز به عنف صبح دیروز در یاسوج اعدام شدند.

 دادستان کهگیلویه‌وبویراحمد در این‌باره اظهار کرد: این دو متجاوز به عنف حدود یک‌ونیم سال پیش در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد مرتکب جرم و تجاوز به عنف شده بودند که پس از طی مراحل قانونی حکم اعدام آنها صبح دیروز اجرا شد.

مهرداد کرمی بدون اشاره به نام این افراد آنها را ٢۶ و ٣۴ساله اعلام کرد و گفت: یکی از این افراد دارای سوابق کیفری است. وی اعدام این دو فرد متجاوز به عنف را درس عبرتی برای سایر افراد جامعه و با هدف آگاهی‌بخشی جوانان و پیشگیری از تکرار اعمال مجرمانه توصیف کرد و یادآور شد: هیچ حاشیه امنی برای متجاوزان به جان و مال و ناموس مردم وجود ندارد و دستگاه قضائی در این زمینه با قطعیت برخورد خواهد کرد.

وی با هشدار به مجرمان، اشرار و متعرضان به حقوق مردم و امنیت عمومی، اظهار کرد: دستگاه قضائی با شدت و اقتدار کامل با هرگونه تجاوز به حقوق و حریم خصوصی مردم برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

کرمی برخورد قضائی و اعدام را آخرین مرحله دانست و گفت: خانواده‌ها نیز باید مراقب رفتار جوانان و نوجوانان خود باشند تا شاهد بروز چنین مشکلات و آسیب‌هایی در سطح جامعه نباشیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک