کد خبر: 17002
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۵ - ۹:۵۱

برخورد سه دستگاه خودرو در جاده سراسری شوش – اهواز سه کشته و پنج مصدوم بر جای گذاشت.

 

 رئیس فوریت های پزشکی شهرستان شوش پنجشنبه شب گفت: این حادثه تصادف حوالی ساعت ۲۰ پنجشنبه در کیلومتر پنج جاده شوش به اهواز بین ۲ دستگاه خودروی سنگین و یکدستگاه سواری پژو رخ داد.
به گفته شاهدان حادثه خودروی تریلر که از سمت شوش به اهواز در حرکت بوده به دلیل نامعلوم به سمت چپ منحرف شده و وارد جاده برگشت اهواز – شوش شده است و با یکدستگاه کامیون خاور و نیز سواری پژو برخورد کرده است.
رضا معمارزاده افزود:در این حادثه از پنج سرنشین سواری پژو که اعضای یک خانواده می باشند سه تن از جمله یک نوجوان ۱۲ ساله و نیز پدر و مادر وی در دم جان باختند.وی اظهار کرد:۲ سرنشین دیگر سواری پژو و نیز ۲ راننده تریلر و کامیون و یک کمک راننده در این تصادف مصدوم شده که به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند.
مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شوش نیز به ایرنا گفت:کشته شدگان این تصادف از اهالی شهرستان شوش می باشند.حمیدرضا خوش اخلاق افزود:این حادثه موجب ترافیک سنگین در جاده سراسری شوش – اهواز برای حدود یک ساعت شد که با حضور پلیس راه و ماموران اداره راه و شهرسازی شوش مسیر بازگشایی شده و تردد در این جاده به حالت عادی بازگشت.
جاده سراسری اندیمشک – شوش – اهواز به طول ۱۵۰ کیلومتر از جاده های ترافیکی و حادثه خیز در استان خوزستان می باشد.
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک