کد خبر: 17134
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۴:۵۹

مدیران ارشد استقلال صنعتی خوزستان برای فصل بعد بازهم از یک مربی خوزستانی استفاده نمودند.

 

 

 خوزستان سرافراز:سیدسیروس پورموسوی جانشین عبدالله ویسی شد. پس از چند روز پرفراز و نشیب و نگرانی هواداران استقلال خوزستان سید سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان شد.

 

مدیران ارشد استقلال صنعتی خوزستان برای فصل بعد بازهم از یک مربی خوزستانی استفاده نمودند.
 

 

بیوگرافی سید سیروس پورموسوی: سید سیروس پورموسوی فوتبالش را از زمین های خاکی طالقانی(۱۶ هکتاری معروف) شروع کرد، زمینی که بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده است. پورموسوی ابتدای دوران فوتبالش دروازه بان بود و حتی مقطعی داوری می کرد. پس از این اتفاق پورموسوی به مربی گری روی آورد و در سال ۱۳۷۴ همراه با تیم منتخب جوانان خوزستان قهرمان ایران شد، تیمی که براتوند سرمربی آن بود. پس از این موفقیت دوران مربی گری وی کلید خورد و به تیم کارون اهواز پیوست و با تیم جوانان کارون مقطعی قهرمان باشگاه های ایران شد. سید سیروس از همان ابتدا به عنوان مربی بازیکن ساز معروف شد. بازیکنانی چون حسین کعبی، ایمان مبعلی، ناجی بداوی، مصطفی قنبری، سامان موسوی و… پس از آن مقطعی به استقلال اهواز پیوست و سپس بعد از اینکه اصغر باقریان به عنوان مدیرعامل فولاد خوزستان انتخاب شد ، به عنوان سرمربی به تیم جوانان فولاد رفت و بعد از آن به عنوان سرمربی تیم امیدانتخاب شد.

پس از این اتفاق مقطعی کوتاه به عنوان دستیار وینگو بگوویج و بعد از تغییر و تحولات به پرسپولیس اهوازرفت. بعد از این تیم به فولاد بازگشت. سید سیروس پورموسوی سپس در لیگ برتر استان سرمربی گری کرد و همراه با تیم ملی حفاری قهرمان شد، نکته جالب حضور فرشاد بختیاری زاده به عنوان دروازه بان در این تیم بود، بختیاری زاده اکنون مربی دروازه بانان استقلال خوزستان است. پس از این دوری بلند مدتی از فولاد داشت و سپس با کمک و درایت سیف الله دهکردی عضو کمیته فنی باشگاه فولاد در رده پایه شد.

 

 

پس از این و هم زمان با آمدن استقلال خوزستان به همراه مجید باقری نیا به عنوان کمک مربی در این تیم حاضر شد و پس از اینکه مجید باقری نیا از استقلال خوزستان رفت و عبدالله ویسی به این تیم آمد، سید سیروس پور موسوی بازهم به عنوان کمک مربی اول در این تیم حضور داشت و در سومین سال توانست همراه این تیم قهرمان شود. حال باید منتظر دوران جدید استقلال خوزستان با سید سیروس پورموسوی  بود، مربی جوان والبته آینده داری که حال باید خود را ثابت کند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک