کد خبر: 17170
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۶:۵۲

نماینده‌ای در کار خود در دوره چهار ساله موفق است که وامدار هیچ گروه و جریانی نباشد.

امام جمعه موقت رامهرمز گفت: نماینده‌ای در کار خود در دوره چهار ساله موفق است که وامدار هیچ گروه و جریانی نباشد.

به گزارش خوزستان سرافراز “حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالامیر فتلاوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته رامهرمز با اشاره به آغاز به‌کار دوره جدید مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نماینده‌ای در کار خود در دوره چهار ساله موفق است که وامدار هیچ گروه و جریانی نباشد. نماینده وامدار گروه‌ها و جریانات سیاسی هرگز موفقیتی در دوره نمایندگی کسب نمی‌کند.
وی تصریح کرد: نماینده مجلس باید قبل از هر چیز به وظیفه قانون‌گذاری خود توجه کند و مردم نیز همین انتظار را از آنان دارند.
امام جمعه موقت رامهرمز اضافه کرد: نمایندگان مردم مسئولیتی بزرگ در قبال مردم و نظام‌ دارند، یعنی ضمن حفظ و پایداری از حریم نظام اسلامی در قبال مردم نیز مسئولیتی سنگین دارند و نباید این وظایف ارزشمند خود را حتی لحظه ای از یاد ببرند.
فتلاوی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب قوانین فقط رضایت خدا را در نظر گرفته و با ایستادگی مقابل جهانخواران به فکر خودکفایی و استقلال همه‌جانبه ایران اسلامی بوده و مواضع اصولی امام خمینی(ره) را شاکله مجلس شورای اسلامی قرار دهند.
وی در بخش دیگری از خطبه ها به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و اهمیت این ماه مبارک اشاره کرد و گفت: باید در این ماه ضمن تزکیه نفس و ذات خود از طریق قرآن، همواره روح خود را با قرآن مأنوس کنیم.
فتلاوی این ماه را فرصت مناسبی برای نزدیک شدن به خداوند دانست و به روزه داران توصیه کرد: روزه‌داران در این ایام به خصوص در مساجد حاضر شوند و از سخنرانی‌های این ماه مبارک و پر فیض نهایت استفاده را ببرند.
امام جمعه موقت رامهرمز افزود: بهار قرآن در ماه مبارک رمضان است و باید از نشستن در مراسم‌های قرآنی بهره برد. حضور در محافل قرآنی تاثیر زیادی در هدایت انسان‌ها دارد. 
وی همچنین به نقش خطیر روحانیت در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: مبلغان دینی باید در این ماه پر فضیلت در راستای تعمیق باورهای دینی مردم نهایت استفاده را ببرند.
.
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک