کد خبر: 17228
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۳:۴۴

دیدار فینال جام حذفی باشگاه های کشور بین دو تیم استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان

به گزارش خوزستان سرافراز” پرویز مظلومی روز یکشنبه در نشست خبری پیش از مسابقه فینال جام حذفی باشگاه های ایران بین دو تیم استقلال و ذوب آهن افزود:هدف ما قهرمانی در جام حذفی است و برای کسب آن تلاش می کنیم.

وی اظهار داشت:با کمک هواداران و همت بازیکنان به این هدف می رسیم و از تیم پزشکی استقلال نیز که برخی بازیکنان مصدوم را برای این مسابقه آماده کرده اند، تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت:مسابقه فینال جام حذفی به احترام شهدای خوزستان و خرمشهر، در این شهر برگزار می شود که باید به احترام جانفشانی های آنها تمام قد بایستیم.

مظلومی تصریح کرد:پس از پایان لیگ برتر مجبور بودیم تیم را برای مدت طولانی در شرایط مسابقه حفظ کنیم، در حالی که ذوب آهن در کوران مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار داشت و در اوج آمادگی است.

وی ادامه داد:مسئولان باشگاه ذوب آهن همچنان اعتراض می کنند، در صورتی که اگر اعتراضی نیز باشد، باید از سوی استقلال مطرح شود.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-05-02 10:12:52Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 یحیی گل محمدی یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی در فینال جام حذفی فوتبال ایران افزود:ذوب آهن به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا تقاضای تعویق برگزاری بازی را داشت که با این درخواست موافقت نشد.

وی با انتقاد از رای کمیته انضباطی در مورد تخلفات سیدمهدی رحمتی و اجازه به وی برای بازی در فینال جام حذفی، اظهار داشت: علی رغم انتقادی که به این موضوع داریم، برای رسیدن به قهرمانی باید تمامی این مسایل را فراموش کرده به جام قهرمانی دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:اگرچه فشار روحی و روانی بر بازیکنان ما زیاد است، تا آخرین لحظه در این بازی از حق خود دفاع می کنیم.
وی ادامه داد:خوشحالیم که در خرمشهر به عنوان نماد قهرمان پروری ملت ایران حضور داریم و امیدواریم مردم این شهر، دیدار جذابی شاهد باشند.

دیدار فینال جام حذفی باشگاه های کشور بین دو تیم استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار می شود.

تصاویر ارسالی از خرمشهر:

۲۰۱۶۰۵۲۹_۱۸۳۸۵۳

۲۰۱۶۰۵۲۹_۱۶۲۵۴۰

۲۰۱۶۰۵۲۹_۱۶۲۶۰۰

۲۰۱۶۰۵۲۹_۱۶۲۶۳۶

۲۰۱۶۰۵۲۹_۱۸۳۸۳۶

IMG-20160529-WA0006

۲۰۱۶۰۵۲۹_۱۶۲۶۲۱

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک