کد خبر: 17395
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۵:۱۳

مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان، روز چهارشنبه مورخ دوازدهم خرداد ماه سالجاری ، مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان برگزار گردید.

در این مراسم ، طی حکمی از سوی رحمت اله مهنی مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان ، حبیب خراسانی بعنوان مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان منصوب گردید.

در این مراسم که با حضور مدیرکل و مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان و همچنین غلامرضا فروحی معاون دفتر مرکزی حراست سازمان برگزار شد ، ضمن اهداء حکم انتصاب و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید حراست اداره کل ؛ از زحمات و تلاشهای ارزنده امیر بهروزی مدیر قبلی حراست ، با اهداء لوح سپاس از طرف دفتر مرکزی حراست سازمان و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان تقدیر شد .

 

در متن حکم انتصاب حبیب خراسانی بعنوان مدیر جدید حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان آمده است :

با عنایت به تعهد ، توانمندی و تجارب ارزنده جنابعالی ، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان منصوب می شوید تا زیر نظر دفتر مرکزی حراست سازمان و در تعامل با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان و با استفاده از توانمندی های همکاران محترم و نیز ارتباط با سایر مسئولان اجرایی ، اهتمام خود را در جهت صیانت از اهداف و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معطوف نمایید.

نظر به گستردگی و حجم برنامه های آموزشی آن اداره کل و با توجه به سند راهبردی حراست و سیاستها و خط مشی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امید است بتوانید با درایت و شایستگی و رعایت عدالت و امانتداری ، و توأم با عطوفت و مهربانی و برنامه ریزی منسجم و نظارت دقیق در تمامی عرصه های حفاظتی و حراستی و تعامل با مبادی ذیربط سازمانی و برون سازمانی اقدام نموده و با توکل به خداوند سبحان در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عجل ا… تعالی فرجه الشریف ) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک