کد خبر: 17423
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۱:۴۷

با توجه به اینکه این مکان پیست موتور سواری نیست

به گزارش خوزستان سرافراز:پارک ها فضاهای اجتماعی و محل کنش ها و واکنش هایی است که نهاد خانواده در فضای آن احساس امنیت داشته باشند.

متاسفانه در محل پارک میراث فرهنگی شهرستان شوش از ساعت ۱۹ تا انتهای شب راکبین موتور سوار با تردد مکرر و گاهی نیز ویراژ موجبات نا آرامی را فراهم آورده اند.

با توجه با هوشیاری فرماندار محترم، فرماندهی محترم نیروی انتظامی و مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان شوش در زمینه جمع آوری و معدوم سازی قلیان و همچنین جلوگیری از تجمع و مصرف قلیان در این مکان عمومی امروز وضعیت در زمینه استعمال حدودا بسامان است.

اماتردد بی قاعده ی راکبین موتورسوار در پیاده رو و محل ورزش بانوان موجبات نارضایتی عموم مردم شهرستان شوش را به همراه داشته است.

پارک میراث فرهنگی شهرستان شوش در زمین شهری شمالی و موقعیت جغرافیایی شمال شهر واقع شده است.

عموم مردم شهرستان از نقاط مختلف گرد هم جمع آمده، به ورزش پیاده روی، ورزش های ایروبیک و استفاده از دستگاه های سیار ورزشی و یا وعده شام را در این مکان میل می نمایند. این مکان سبب تقویت همبستگی و قوام زندگی خانوادگی است.

با توجه به اینکه ورودی های کوچک و بزرگ پارک میراث فرهنگی را جهت عدم ورود راکبین موتور سوار بسته اند اما راکبین به نحوی به این مکان راه ورودی ایجاد کرده و ورود آن ها به سبب تردد بی وقفه در محل حضور خانواده ها و محل پیاده روی بانوان سبب بی نظمی های ناموزون و غیر قابل پیش بینی می گردد.

با توجه به اینکه این مکان پیست موتور سواری نیست! تردد مکرر و ویراژ راکبین موتور سوار در این مکان بهنجار نبوده و به قاعده نیست.

محمد محمدی صاحب

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک