کد خبر: 17499
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۶:۱۰

سرمربی پرسپولیس در نشست مهمی که فردا با سرپرست این باشگاه خواهد داشت، تکلیف چند بازیکن را مشخص خواهد کرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز، مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش‌های خود برای جذب بازیکن جدید برای تیم‌شان را فعلاً متوقف کرده‌اند تا بعد از بازگشت برانکو در این مورد تصمیماتی گرفته شود. برانکو به‌اتفاق دستیارانش فردا (جمعه) به تهران خواهند آمد و قرار است در اولین فرصت جلسه مهمی بین سرمربی پرسپولیس با سرپرست این باشگاه برگزار شود تا در مورد چند بازیکن تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

* مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی با وحید امیری و مهرداد محمدی  مذاکرات نهایی خود را انجام داد‌ه‌اند که برانکو یکی از این نفرات را برای تیمش می‌خواهد و ترجیح می‌دهد دیگر سهمیه‌های لیگ برتری خود را با جذب بازیکنان دیگری پر کند. امیری گزینه اول برانکو به حساب می‌آید که در تلاش برای رفتن به لیگ قطر است و تا فرداشب از پرسپولیسی‌ها وقت خواسته است.

* برانکو بر جذب شجاع خلیل‌زاده اصرار زیادی دارد و این در شرایطی است که از قرارداد این بازیکن یک نیم‌فصل دیگر با باشگاه سپاهان باقی مانده است. مسئولان باشگاه پرسپولیس اصرار دارند در خط دفاع محسن بنگر ماندنی شود تا دیگر نیازی به بازیکن جدید نباشد اما برانکو قصد پایین آوردن میانگین سنی خط دفاع تیمش را دارد و به این خاطر موافق حضور همزمان بنگر و سیدجلال در تیمش نیست.

* پرسپولیس بعد از اینکه جری بنسون و احتمالاً مهدی طارمی را از دست داد هنوز نتوانسته بازیکنی را به‌عنوان مهاجم نوک جذب کند و این موضوع یکی از دغدغه‌های اصلی برانکو است. گزینه خارجی برانکو برای این پست ایوان کریستانوویچ کروات است و در کنار او یک مهاجم ایرانی را هم می‌خواهد. کاوه رضایی و آرش افشین گزینه‌های داخلی پرسپولیسی‌ها برای این پست هستند.

* رضا خالقی‌فر، وحید حیدریه و محمد نوری از جمله نفراتی هستند که برانکو فردا در مورد حضور آنها در پرسپولیس تصمیم خواهد گرفت، از این جهت که پرسپولیس فقط می‌تواند ۱۸ بازیکن بزرگسال در لیست خود داشته باشد. در پست هافبک طراح با نظر برانکو از بین رضا خالقی‌فر و محمد نوری که تمایل زیادی به بازگشت به جمع سرخپوشان دارد، یک نفر در لیست نهایی سرخپوشان قرار خواهد گرفت.

* چند بازیکن زیر ۲۳ سال و امید به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند که در خصوص حضور آنها در پرسپولیس برانکو تصمیم خواهد گرفت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک