کد خبر: 17582
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۲:۱۲

با گذشت ۱۴ ماه از انعقاد قرارداد ایجاد باغ موزه اهواز هنوز در بخش نخست آن مانده ایم

 معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: با گذشت ۱۴ ماه از انعقاد قرارداد ایجاد باغ موزه اهواز هنوز در بخش نخست آن مانده ایم و هیچ گونه طرح اولیه از آن ارائه نشده است.

احمد سیاحی روز چهارشنبه در نشست احداث باغ موزه اهواز در سرسرای جلسات استانداری خوزستان اظهار کرد: ندادن پیش پرداخت نباید منجر به آغاز نکردن کار شود.

وی افزود: در این مرحله باید سایتی شامل مطالعات کلی طراحی و در انظار عموم قرار می گرفت که اظهارنظر مردم را نیز داشته باشیم.

سیاحی با بیان اینکه در این جلسه منتظر ارائه سیمای کلی از طرح بودیم، گفت: مطالعات سیمای مفهومی تا پایان آذر امسال باید به اتمام برسد.

معاون عمرانی استانداری خوزستان اضافه کرد: در این باغ موزه عملیات های دوران دفاع مقدس به صورت سال به سال لحاظ شود و پیشرفت ها و پسرفت های حاصل از جنگ تحمیلی نیز در آن بررسی شود.

وی یادآور شد: نقش اقوام در دفاع مقدس نیز در این باغ موزه باید به خوبی نشان داده شود.

سیاحی با بیان اینکه خوزستان مرکز جنگ و دفاع مقدس بود، افزود: شهرهای دیگر از جمله همدان، قزوین و کرمان باغ موزه دارند اما اهواز هنوز فاقد باغ موزه است و نباید در این امر بیش از این تاخیر داشته باشیم.

سرپرست استانداری خوزستان نیز گفت:باغ موزه اهواز باید بتواند سیر دفاع مقدس و مساله ارزش های این دوران را به خوبی برای ما تبیین ، و کار متفاوتی از همه باغ موزه های دیگر کشور باشد.

فرج اله خبیر با بیان اینکه دقت نباید قربانی سرعت شود، اظهار کرد: امیدواریم در بازه زمانی کوتاه تری طرح را به ما برسانند و شاهد شروع این پروژه باشیم.

طرح ایجاد باغ موزه اهواز در فروردین سال ۹۴ با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در محل پارک شهروند اهواز کلنگ زنی شد.

 

 

 

منبع:ایرنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک