کد خبر: 17691
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ خرداد/ ۱۳۹۵ - ۵:۵۱

روز گذشته جهت گزارش به منطقه کیانشهر اهواز مراجعه و در آنجا با اعتراض شدید شهروندان نسبت به وضعیت کانال های فاضلاب روبرو شدیم.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:فروردین امسال کودکی یک سال و نیمه در اهواز با سقوط در کانال فاضلاب جان خود را از دست داد.

اما متاسفانه مسئولان مربوطه حادثه تلخ منطقه گلدشت را فراموش نموده و همچنان در بعضی از مناطق اهواز کانال های فاضلاب بدون درب منهول رها شده اند.

روز گذشته جهت گزارش به منطقه کیانشهر اهواز مراجعه و در آنجا با اعتراض شدید شهروندان نسبت به وضعیت کانال های فاضلاب روبرو شدیم.

ساکنین منازل ارتش در گفتگوبا خبرنگار ما گفتند:با وجود مراجعات فراوان به شهرداری و مسئولان ” هیچگونه اقدامی جهت همسطح سازی درب حوضچه های فاضلاب و گذاشتن درب منهول انجام نشده است.

یکی از ساکنین خیابان شقایق ۳ که از وضعیت موجود به شدت گلایه مند بود فرمود:تا کودکان و عابرین پیاده به کانال های فاضلاب سقوط نکنند و خانواده ای دیگر عزادار نشود کسی به این مشکل رسیدگی نخواهد کرد. 

وی افزود:از مسئولان عاجزانه خواهشمندم هر چه سریع تر جهت رسیدگی به این مشکل اقدامات لازم را انجام دهند.


گزارش تصویری:

 

IMG-20160620-WA0011

www.khuzsarafraz.ir

IMG-20160620-WA0009

IMG-20160620-WA0005

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک