کد خبر: 17765
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۰:۰۷

در حین عملیات یکی از نیروهای این سازمان دچار مسدومیت از ناحیه انگشتان دست گردید

محمد زراسوندی علی پور مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مسجدسلیمان طی گفتگویی با خبرنگار خوزستان سرافراز؛حاضر در محل حادثه گفت: وقوع آتش سوزی گسترده در مرکز شهر ابتدای بازار شوشتریها در ساعت ۱۷:۴۵ روز سه شنبه طی تماس شهروندان با مرکز فرماندهی عملیات ۱۲۵ این سازمان اعلام شد.

 بلافاصله ایستگاه عملیاتی شماره ۳ (چهار راه بهداری) به محل اعزام که با توجه به شدت حریق و نیاز به پشتیبانی ایستگاههای عملیاتی شماره ۲ (دراشکفت) و شماره یک مرکزی (نفتک) سریعا به محل اعزام شدند.

 بعلت جلوگیری سرایت حریق به سایر مغازه های اطراف و همچنین سایر خسارات جانی و مالی درخواست اعزام عوامل پلیس ۱۱۰ و اتفاقات برق ۱۲۱ و آتش نشانی شرکت نفت را داشته که با حضور یکدستگاه خودرو اطفا حریق آتش نشانی نفت عملیات مهار اغاز گردید.

بامشاهده گستردگی آتش طی تماس با فرماندار و رئیس محترم ستاد بحران شهرستان درخواست کمک بیشتر یگانهای امدادی و عوامل پلیس به منظور مسدود نمودن مسیر میدان بانک ملی منتهی به میدان نمره یک جهت روان سازی حضور عوامل آتش نشانی و نیروهای پشتیبانی اقدام نموده همچنین با اعزام دو خودرو عملیاتی و دو تانکر آب از آتش نشانی شرکت نفت و یکدستگاه تانکر آب از سازمان آتش نشانی شهرداری مجموعا با ۶ خودرو عملیاتی و ۳ دستگاه تانکر عملیات مهار حریق تا ساعت ۱۹:۵۸ بطول انجامید.

  در حین عملیات یکی از نیروهای این سازمان دچار مسدومیت از ناحیه انگشتان دست گردید که با اعرام به بیمارستان اقدامات لازم صورت گرفت.

زراسوندی علی پور در ادامه افزود : شهردار محترم مهندس قاسمی با حضور د ر محل حادثه از نزدیک شاهد زحمات تمامی نیروها و وضعیت امکانات موجود جهت انجام عملیات اطفا حریق بوده و در اینخصوص توصیه هایی را داشتند .

ایشان در خاتمه افزود : علت دقیق حادثه متعاقبا توسط کارشناسان مشخص و اعلام میگردد ضمنا بر رعایت مسائل ایمنی و اخذ تاییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تاکید و از حضور و همکاری فرماندار و شهردار محترم ، آتش نشانی نفت ، عوامل پلیس و اتفاقات برق که کمک و پشتیبانی داشتند تقدیر وتشکر نمود.

 


IMG-20160623-WA0002

IMG-20160623-WA0005

IMG-20160623-WA0003

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک