کد خبر: 17888
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۵:۵۳

حجت الاسلام والمسلمین شیخ مجید ناصری نژاد گفت: شهرداری اهواز اقدامات خوبی در جهت انتقال مفاهیم دفاع مقدس و فرهنگ بسیجی از نسل اول و دوم انقلاب به نسل سوم و چهارم انجام داده است که قابل تحسین است.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ مجیدناصری نژاد رییس مجمع نمایندگان مجلس استان خوزستان ضمن حضور در گلزار شهدا بهشت آباد و زیارت قبور سردار شهید علی هاشمی و شهدای مدافع حرم بر ضرورت تداوم روحیه ایثار و شهادت در جامعه اسلامی تاکید کرد.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از رویکرد شهردار کلانشهر اهواز در خصوص تلاس برای بسط و گسترش فرهنگ ایثار و مقاومت در پایتخت دفاع مقدس گفت: دکتر سیدخلف موسوی شهردار کلانشهر اهواز خود از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت هستند و توجه و اولویت دادن ایشان به مسائل مربوط به فرهنگ مقاومت و شهادت در کلانشهر اهواز امری است که با توجه به سوابق انقلابی اش از ایشان انتظار می رود.

رییس مجمع نمایندگان مجلس خوزستان گفت: شهرداری اهواز اقدامات خوبی در جهت  انتقال مفاهیم دفاع مقدس و فرهنگ بسیجی از نسل اول و دوم انقلاب به نسل سوم و چهارم انجام داده است که قابل تحسین است.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی سپس با حضور در سایت اداری سازمان آرامستان های شهرداری کلانشهر اهواز ضمن بازدید از سایت اداری این سازمان گفت:بسیار مایه سرور و افتخار است که مشاهده میکنیم حضور مدیری جوان ،باانگیزه،مومن و خلاق توانسته است اتفاقات خوبی را در سازمان آرامستان های شهرداری کلانشهر اهواز رقم بزند

ناصری نژاد تصریح کرد:جوانان شایسته خوزستانی نشان دادند اگر بستر و زمینه مناسبی برای انها فراهم میتوانند با استفاده از کمترین امکانات،اقدامات خلاقانه و موثری بردارند.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:اقدامات مثبتی و موثری در زمینه فرهنگی،دینی،عمرانی و تکریم ارباب رجوع در سازمان آرامستان های شهرداری اهواز اتفاق افتاده است که قابل تقدیر و تشویق است.

رییس مجمع نمایندگان خوزستان با قدردانی از توجه و التفات مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز به موضوع اختصاص قطعه ویژه مدافعین حرم زینبی و حسینی گفت:اختصاص قطعه والدین شهدا ،هنرمندان و ورزشکاران و راه اندازی سامانه زیارت مجازی متوفیان از جمله اقدامات مثبت مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز است که شایسته است شهردار کلانشهر اهواز با قدردانی از اینگونه مدیران باانگیزه زمینه رشد و ترقی آنان را تسهیل و ترفیع کند.

گفتنی است در این بازدید حاج عادل ریون از فعالان فرهنگی،سیاسی و اجتماعی حضور داشت.


تقدیر رییس مجمع نمایندگان خوزستان از تلاش های شهردار در جهت انتقال فرهنگ ایثار و مقاومت به جوانان

تقدیر رییس مجمع نمایندگان خوزستان از تلاش های شهردار در جهت انتقال فرهنگ ایثار و مقاومت به جوانان

تقدیر رییس مجمع نمایندگان خوزستان از تلاش های شهردار در جهت انتقال فرهنگ ایثار و مقاومت به جوانان

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک