کد خبر: 17937
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۵:۳۴

در این زمینه تمامی واحدها و بخش های شهرداری به خصوص معاونت ها، روابط عمومی و سازمانهای تابعه نیز اقداماتی را در این روز به منظور رفاه حال شهروندان انجام می دهند.

☑به گزارش خوزستان سرافراز ازشهرستان مسجدسلیمان و به نقل از روابط عمومی شهرداری ؛ عبدالله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان با اشاره به اینکه روز جهانی قدس تجلی غرور و افتخار ملی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است ؛با محکوم نمودن جنایات اسرائیل غاصب به سر کردگی آمریکا؛  همگام با سایر مسلمانان جهان ،پرسنل شهرداری مسجدسلیمان آمادگی خود را جهت شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس اعلام داشته و از عموم شهروندان نیز دعوت به عمل آوردند تا با حضور حماسی خود بار دیگر صهیونیسم جنایتکار و رژیم کودک کش را در راهپیمایی روز قدس محکوم و از مردم مظلوم فلسطین حمایت نمایند.

شهردار مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب گفت : روز قدس به تدبیر امام راحل (ره) روز زنده نگه داشتن اسلام است و همه باید در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده خود از مردم مظلوم فلسطین حمایت نماییم.

وی در ادامه افرود: شهرداری آمادگی کامل  هرگونه همکاری را برای هرچه باشکوه برگزار نمودن راهپیمایی روز قدس اعلام میدارد

شهردار مسجدسلیمان یادآور شد: در این زمینه تمامی واحدها و بخش های شهرداری به خصوص معاونت ها، روابط عمومی و سازمانهای تابعه نیز اقداماتی را در این روز به منظور رفاه حال شهروندان انجام می دهند.

وی از حضور خودشان ، معاونان و مدیران و پرسنل خانواده بزرگ شهرداری مسجدسلیمان در این مراسم باشکوه خبر دادند و از تمامی شهروندان درخواست نمود که با حضور خود در این راهپیمایی بار دیگر حماسه بیافرینند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک