کد خبر: 17997
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۰:۳۶

احمد زمانپور به عنوان سرپرست واحد فضای سبز و پارکها منصوب شدند

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز از مسجدسلیمان ؛چند انتصاب جدید دیگر از سوی شهردار مسجدسلیمان وبا حضور سرپرست اداری مالی انجام گردید. در همین رابطه تغییراتی بدین شرح صورت پذیرفت:

آقایان یونس احمدپوریا به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی منصوب گردیدند، که پیشتر مسئول واحد عمران و معاون فنی و عمرانی بودند. ایمان ورناصری به عنوان سرپرست بازرسی و رسیدگی به شکایات منصوب شدند. وی قبل از این سرپرست واحد اجرائیات شهری بودند.

احمد زمانپور به عنوان سرپرست واحد فضای سبز و پارکها منصوب شدند. وی پیشتر مسئول دفتر فنی شهرداری مسجدسلیمان بودند. رضا نجفیان که قبل از این مسئول واحد فضای سبز و پارکها بودند به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی منصوب و مشغول به کار گردیدند.

در همین خصوص عبداله قاسمی صالح بابری طی گفتگویی کوتاه ضمن قدردانی از همکاری و زحمات این افراد در سمت های قبلی افزود: امیدوارم با اتکا به خداوند متعال این عزیزان وظایف و امور محوله را با کمال جدیت و شایستگی در سمت جدیدشان به عمل آورند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک