کد خبر: 18178
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۳:۱۱

این روزها بحث مبارزه با قاچاق و بحث دانه درشت‌ها داغ شده است، قاچاقی که به اذعان مسئولان بیشتر از مبادی رسمی صورت می گیرد.

خوزستان سرافراز:


این روزها بحث مبارزه با قاچاق و بحث دانه درشت‌ها داغ شده است، قاچاقی که به اذعان مسئولان بیشتر از مبادی رسمی صورت میگیرد. اما چگونگی واردات قاچاق از گمرگات رسمی سوالی است که به دنبال جواب آن هستیم.

همیشه این سوال برای همه وجود دارد که چه طور می شود که جنس قاچاق نه به اندازه یک چمدان یا لنچ، بلکه با کانتینرهای چهل فوتی سر از بازار در می آورد، بسیاری می گویند که این نوع قاچاق، قاچاق سازمان یافته است، به این معنا که سر نخ این نوع قاچاق‌های کانتینری به افراد دانه درشت میرسد و برخی ها می گویند که این طور نیست اگر دانه درشت هم نباشی، اما با یک واسطه کار شما راه می افته!

از یک طرف، هر کار چاق کن هم شگرد منحصر به فرد خودش دارد و نشان میدهد که سدهای گمرک منافذ متعدد خود را دارد نمونه اش هم مرخصی فرستادن اعضای تخصصی است.

خلاصه اینکه وارد کردن یک کانتینر لوازم آرایشی و غیره که هم سود خوبی و هم مشتریان خوبی دارد، بسیار پیچیده نیست و هم استاندارد، گمرک و بهداشت نیز تضمینی دور زده می شود.

البته این ها ادعاهای چند کار چاق کن است که باید دید راست میگویند یا دورغ، اما چیزی که راست است و دروغ نیست، این است که عمده قاچاق ها از مبادی رسمی صورت میگیرد، حالا یا با کمک کار چاق کن ها یا بدون آنها.

فایل صوتی زیر گزارشی است از سفارش کار برای واردات و ترخیص چند کانتینر کالای قاچاق به چند کارچاق کن گمرک که نرخ های عجیبی را هم پیشنهاد می کنند.

گوش دادن
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک