کد خبر: 18221
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۲:۲۸
بابک طهماسبی

ورود به معضل و موضوع اسکان و جابجایی دستفروشان هم از موضوعاتی بود که با درایت فرماندار ارزانی و مجموعه اش انجام شد و مراحل پایانی آن در حال انجام است.

یادداشتی از بابک طهماسبی در خوزستان سرافراز:


سیاستمدار خوزستانی وقتی سکان فرمانداری اهواز را بر عهده گرفت هیچکس فکر نمی کرد که به این زودی بر اوضاع مسلط شود اما فرماندار ارزانی که مردی شجاع و کارکشته و از فرمانداران زمان دفاع مقدس بود با جسارتی مثال زدنی به معضلات و موضوعاتی ورود کرد که کمتر فرمانداری به این موضوعات چالش برانگیز ورود می کرد و سالها روی میز فرمانداری لایتحمل مانده بودند…

موضوعاتی مانند اسکان عمده فروشان و بنکداران در مهدیس که بار ترافیکی و شلوغی بیش از حد آن سالها بر دوش اهواز و بخصوص خیابان سلمان فارسی سنگینی می کرد و ایجاد امنیت قابل تحسین و لمس شدنی توسط مجموعه ی فرمانداری اهواز از موضوعاتی بود که توان مهندس اسماعیل ارزانی و مجموعه ی فرمانداری را به رخ می کشید.

 

ورود به معضل و موضوع اسکان و جابجایی دستفروشان هم از موضوعاتی بود که با درایت فرماندار ارزانی و مجموعه اش انجام شد و مراحل پایانی آن در حال انجام است.

 

اما شاه بیت غزل فرمانداری اهواز برگزاری انتخابات مجلس کاملا بی حاشیه و قانونی بود که در فضایی آرام و کاملا تحت کنترل انجام گرفت و البته موفق شدن لیست امید و سه نماینده ی فعلی یکی از اصلی ترین دلایلش همین نظم و انظباط و شجاعت شخص فرماندار بود که هرگز اجازه ی دخالت در هیچ زمینه ای را به هیچ قدرت و جناحی نداد و با اقتدار تیم فرمانداری …نمایندگان دوره ی قبل که از قضا بسیار هم قدرتمند و منتفذ بودند از صحنه کنار رفتند و آنچه نظر و رای واقعی مردم بود اعمال گردید.

 

در کنار مهندس اسماعیل ارزانی البته جوان خوشفکر و کاربلدی چون مهندس افشین القاسی قرار دارد که خود به تنهایی یک تیم سیاسی است افشین القاسی البته از سیاستمداران آینده دار و خوش آتیه است که علاوه بر تواضع و فروتنی که خاص اوست دستی هم در آتش هنر داشته و از نویسندگان عرصه ی تئاتر و کارگردانی استان است.

 

البته متاسفانه استاندار سابق قبل از اینکه فرصت بیابد از فرماندار شجاع و محبوب اهواز و مجموعه ی منسجمش بابت آنچه اجرای بند به بند قانون و نیز امانتداری به حد کمال در حفظ و صیانت از آرای مردم بود تشکر نماید از استانداری کنار رفت اما امیدواریم دکتر شریعتی استاندار فعلی قدر این سرمایه های ناب را بداند و از این نیروها استفاده ای شایسته و درخور بنماید.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک