کد خبر: 18230
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۹:۴۲

خوزستان سرافراز: ورزشگاه بستان در سال ۱۳۸۳ کلنگ احداث آن به زمین زده شد ولی متاسفانه پس از گذشت۱۰ سال در حال حاضر به علت های مختلف در وضعیت بسیار اسفباری قرار گرفته است. شهر مرزی بستان فاقد هرگونه امکانات رفاهی برای جوانان جهت پرکردن اوقات فراغت آنها می باشد به همین دلیل نوجوانان و جوانان و دیگر اقشار مختلف این شهر به منظور پرکردن اوقات فراغت خود به ورزش روی می آورند ولی متاسفانه امکانات ورزشی  از وضعیت نامناسبی برخوردار می باشد. لذا با توجه به اینکه ورزش یکی از مهمترین راه های مقابله با تهاجم فرهنگی و فرقه های ضاله است نیاز است که مسئولان در جهت رفع مشکلات ورزشگاه بستان اهتمام بیشتری قرار دهند تا با ترویج ورزش و روحیه پهلوانی در میان جوانان از انحراف آنان به کارهای خلاف و اعتیاد جلوگیری شود. صیح امروز به منظور برررسی آخرین وضعیت ورزشگاه بستان به همراه حسین مهدویان رئیس هیئت فوتبال این شهر  از این ورزشگاه بازید و گزارش تصویری زیر را تهیه و حضورتان تقدیم می گردد.       وضعیت سالن چند منظوره ورزشگاه بستان: وضعیت میدان چمن ورزشگاه بستان:   آبیاری نادرست چمن : وضعیت نامناسب پیست ورزشگاه : وضعیت رختکن و اتاق داوران میدان چمن بستان :…

خوزستان سرافراز:


ورزشگاه بستان در سال ۱۳۸۳ کلنگ احداث آن به زمین زده شد ولی متاسفانه پس از گذشت۱۰ سال در حال حاضر به علت های مختلف در وضعیت بسیار اسفباری قرار گرفته است.

شهر مرزی بستان فاقد هرگونه امکانات رفاهی برای جوانان جهت پرکردن اوقات فراغت آنها می باشد به همین دلیل نوجوانان و جوانان و دیگر اقشار مختلف این شهر به منظور پرکردن اوقات فراغت خود به ورزش روی می آورند ولی متاسفانه امکانات ورزشی  از وضعیت نامناسبی برخوردار می باشد.

لذا با توجه به اینکه ورزش یکی از مهمترین راه های مقابله با تهاجم فرهنگی و فرقه های ضاله است نیاز است که مسئولان در جهت رفع مشکلات ورزشگاه بستان اهتمام بیشتری قرار دهند تا با ترویج ورزش و روحیه پهلوانی در میان جوانان از انحراف آنان به کارهای خلاف و اعتیاد جلوگیری شود.

صیح امروز به منظور برررسی آخرین وضعیت ورزشگاه بستان به همراه حسین مهدویان رئیس هیئت فوتبال این شهر  از این ورزشگاه بازید و گزارش تصویری زیر را تهیه و حضورتان تقدیم می گردد.

 

 


 

وضعیت سالن چند منظوره ورزشگاه بستان:

وضعیت میدان چمن ورزشگاه بستان:

 

آبیاری نادرست چمن :

وضعیت نامناسب پیست ورزشگاه :

وضعیت رختکن و اتاق داوران میدان چمن بستان :

وضعیت جایگاه تماشاگران :

وضعیت نابسامان زمین چمن :

 

 

عکس:مهدی طرفی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک