کد خبر: 18304
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۱:۰۹

سکوتی مرگبار تمام دفتر را فرا میگیرد و تقریبا همه همکاران متوجه میشوند که روند درمان ایمان به خوبی پیش نمی رود.

 
 
روز پنج شنبه۹۵/۴/۳۱ در دفتر پایگاه خبری مشغول به انجام فعالیت روزانه خود هستیم. مدیر مسئول خوزستان سرافراز طبق عادت ماه های گذشته عملکرد یک ماهه و اخبار منتشر شده توسط همکارانم را به دقت بررسی و نقاط ضعف و مثبت اخبار منتشر شده را مورد ارزیابی قرار می دهد.

مانند همیشه با حوصله و با دقت مطالب را رصد نمی کند و فقط به ذکر چند نکته کوتاه اکتفا می نماید.خبرنگار بخش ورزشی آخرین اطلاعات را از مدیر محترم درمورد بیماری یکی از بستگانش که در بیمارستان طالقانی اهواز بستری است میگیرد.

با لحنی آرام و بغض آلود می گوید:به هر دری میزنم نمی توانم برای ایمان ۲۵ ساله کاری انجام بدهم و …….سکوتی مرگبار تمام دفتر را فرا میگیرد و تقریبا همه همکاران متوجه میشوند که روند درمان ایمان به خوبی پیش نمی رود.

ایمان اهل روستای کاشکی ایذه است جوان تحصیل کرده ای که با کارو تلاش می خواهد به جامعه خود خدمت کند /او در رشته روان شناسی در دانشگاه تحصیل می کند….

جوان روستایی با کارگری و زحمت شبانه روزی هم کار میکند هم تحصیل /اما گویی اینبار سرنوشت به گونه ای برای او رقم خورد که باید با سوختگی ۶۵ درصد در بیمارستان مبارزه کند.

خبرنگار بخش ورزشی خوزستان سرافرازمی گوید باید برای درمان ایمان و سلامتی او تمام تلاش خود را به کار بگیریم.

شرایط وخیم بیمار برای نماینده حوزه انتخابیه ایذه و باغملک ارسال و از او تقاضای کمک می شود.

دقایقی بعد نماینده محترم مستقیما خودش تماس گرفته و می گوید شرح حال بیمار را برایم توضیح و قطعا روند درمان را به جدیت پیگیری خواهم نمود.

نماینده محترم حتی نمی گوید خودتان را معرفی نموده و بدون هیچ سوال و جوابی فقط می گوید مشخصات بیمار را برایم سریعا ارسال نمایید.

آن روز مردی از خطه ی بختیاری از سرزمین باستانی با غروری سترگ , موج امید و نشاط را در دفتر پایگاه خبری خوزستان سرافراز سرازیر نمود…

پاسخگویی خادمی و پیگیری های مکرر او روز پنج شنبه برای همیشه در دفتر خاطرات دوستان رسانه ای من ثبت شد.خادمی ثابت نمود که نماینده همه مردم حوزه انتخابیه خود میباشد و برایش هیچ مفهومی ندارد که طرف مقابل او یک سرمایه دار است یا یک کارگر ساده روستایی..

 

امروز با افتخار می گویم هنوز مردان غیوری مانند خادمی در کنار مردم ایذه و باغملک برای کمک به محرومین ایستاده اند…….

 
مردی که با کوله باری از تجربه و اعتماد این بار بعنوان نماینده منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم شورای اسلامی آمده است برای زادگاهش افتخار آفرینی کند.

پای در میان راهی نهاده است که قطعا نویدبخش بسیاری از چشمان منتظر است.

زنده باد نمایندگانی که بدون هیچ منتی جهت رفع مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود تلاش می کنند…
خادمی متشکریم…….
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک