کد خبر: 18528
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۵:۵۲

آرمان موری احمدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیر مقدم به خبرنگاران و فعالان مطبوعاتی و سایتهای مختلف خبری و تبریک ۱۷ مرداد به تشریح و چگونگی برگزاری این روز با اعضا شرکت کننده در این جلسه پرداختند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شهرستان مسجدسلیمان در ادامه بحث و تبادل نظر چگونگی برگزاری ویژه برنامه روز خبرنگارجلسه ای در ساختمان اداره ارشاد،در مورخ یازدهم مرداد با حضور جمعی از اصحاب رسانه و سایتهای مختلف خبری برگزار گردید.

در آغاز این برنامه آرمان موری احمدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیر مقدم به خبرنگاران و فعالان مطبوعاتی و سایتهای مختلف خبری و تبریک ۱۷ مرداد به تشریح و چگونگی برگزاری این روز با اعضا شرکت کننده در این جلسه پرداختند.

موری احمدی در ابتدا تصریح کرد:در جلسه گذشته که با همین اعضا انجام گردید،با هدف و مبنای رسیدن به نقطه نظرهای مشترک در حوزه مفاهیم تخصصی مثل تقسیم بندی افرادی که در حال تولید خبر دیجیتالی،و مطبوعاتی فعالیت دارند بحث گردید،که بر اساس نقطه نظرات یکی از مواردی که مورد اجماء همه قرار گرفت این بود که یک شاخصی تعیین گردد و مشخص شود چه کسی خبرنگار است و چه کسی خبرنگار نیست .

وی گفت:روند کار اطلاع رسانی و رسالت خبری باید به شکلی ارائه گرددکه به همان میزان جایگاه ها مشخص و شان افراد و میزان دانششان در حوزه مطبوعات مشخص گردد که انشاالله بتوانیم در آینده با چالشهای پیش رو مقابله اساسی نماییم.

این مقام مسول در تشریح زمان برگزاری این همایش که به همراه نظرسنجی شرکت کنندگان در جلسه همراه بوداظهارداشت:این ویژه برنامه با توافق کلیه خبرنگاران شرکت کننده در روز یکشنبه ۱۷ مردادماه ساعت ۱۰ صبح در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای جوان نفتک با حضور فرماندار،امام جمعه ومسئولین ارگانهای مختلف دولتی برگزار خواهد شد.

وی گفت:جهت برگزاری این مراسم شهرداری مسجدسلیمان و شرکت بهره برداری نفت وگاز به صورت مشترک با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام همکاری نموده اند.

وی درادامه خاطر نشان کرد:پیرو لیست اول که ارائه گردیده بود،لیست قطعی بعد از اصلاحیه به تمام ارگانها ارسال و هم چنین دعوتنامه ها از طریق سامانه دولت به سازمانهای مربوطه ارسال می گردد.

در حاشیه این نشست هوشنگ فرجی خبرنگار روزنامه ایران ضمن شرح برنامه های همایش نسبت به زمان برگزاری آن وملاک انتخاب خبرنگار،عکاس،و گزارش نویس نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

در ادامه صحبتهای خبرنگاران روح الله جلیلی خبرنگار ام ای اس نیوز ضمن خیر مقدم به مناسبت روز خبرنگار گفت:خبرنگارانی وجود دارند که به صورت شبانه روز در حال فعالیت فرهنگی و رسالت خبری می باشند،که نیاز است در یک روز ازاین تلاشها تقدیر به عمل آورد.

وی گفت:کارشناسان فرهنگی ارشاد می بایست به شکلی عمل نمایند که افراد از لحاظ آمار نموداری مورد ارزیابی قرار گرفته ، و به همان نسبت چه تاثیری را به عنوان بازتاب در آن مقطع زمانی در پی داشته اند.

جلیلی افزود:در شهرستان مسجدسلیمان موضوع خبر یک استعداد می باشد و در سطح استان هم مثال زدنی است و صنف خبرنگاران نیاز به مدیریت اصولی دارد.

مدیر مسئول پایگاه خبری ام ای اس نیوز عنوان کرد:انتظاراتی که از متولیان اداره ارشادداریم می بایست به گونه ای موضوع مشکلات خبرنگاران به صورت صلح آمیز و ادبیات کلامی نرم دراین همایش مطرح نمایند.

وی ضمن ارائه پیشنهاد انتخاب بهترین ادارات در موضوع تعامل با اصحاب رسانه افزود:از دیده بنده فرماندار مسجدسلیمان میتواند بهترین گزینه انتخابی باشد.

در پایان این نشست،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان خبر از برگزاری کلاسهای دوره مقدماتی آموزش خبر،خبرنویسی،و خبرنگاری دادند.


IMG-20160804-WA0029 IMG-20160804-WA0030

گزارش خبر:محمد نصیرشوراب

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک