کد خبر: 18572
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۲:۰۹

مردم منطقه سردشت از نبود یک دستگاه خودپرداز یا بانک به منظور حل مشکلات مالی و امور بانکی رنج میبرند.

مردم منطقه سردشت از نبود یک دستگاه خودپرداز یا بانک به منظور حل مشکلات مالی و امور بانکی رنج میبرند.

به گزارش خبرنگارخوزستان سرافراز،با توجه به این که دستگاه های خود پرداز بانکی به عنوان یکی از ابزارهای مهم امور بانکی استفاده می شوند و مزایای بسیار زیاد دارند و با توجه به صرفه جویی در وقت قابل استفاده در هر زمان یا مکانی هستند.

منطقه سردشت یا شهرسالند با جمعیتی بیش از ۲۰هزار نفر و با توجه به پل ارتباطی بین شهرستان لالی به دزفول و از طرفی از دزفول به مناطق گردشگری لالی. ایذه .مسجدسلیمان .اندیکا تا بلندیهای منطقه بازفت و با توجه به وجود عشایر و از طرفی با وجود ساخت و سازهای مسکن و خیل ادارات موجود که همه این تعاریف بیان کننده پر تراکم بودن این منطقه و افزایش نیازمندی روزانه مردم این منطقه به بانک ودستگاه خودپرداز میباشد.

 متاسفانه نبودساماندهی در استقرار یک دستگاه خودپرداز باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای مردم این منطقه شده و به همین خاطرمردم ناگزیر هستند برای خرید و انجام امورات بانکی و دریافت حقوق ماهیانه خود به دزفول عظیمت کنند که متحمل هزینه های سنگینی خواهند شد.

این چالش بسیاراسفناک باعث مشکلات زیادی برای مسافران .رانندگان وگردشگران شده است که هنوز که هنوز است ادامه دارد.

مینایی یکی از مغازه داران این شهر در گفتگو با خبرنگار ما گفت :روزانه مسافران و رانندگان زیادی به ما برای دریافت پول نقدی مراجعه میکنند که باعث مشکلات زیادی برای ما شده و قادر به تامین این حجم زیاد نیستیم امیدواریم که مسئولین در این خصوص چاره ای بیاندیشند.

متاسفانه شهر سردشت با گذشت ۱۴سال از گذران عمر شهری خود هنوز در این وضعیت بسر میبرد و مسئولین امر نتوانسته انداین مشکل کوچک را بررسی و حل کنند.

بخش سردشت با وسعت ۳هزار و ۸۰۰ کیلومترمربع مساحت در ۳۵ کیلومتری دزفول قرار دارد.

سجاد حشمتی

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک