کد خبر: 18708
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۴:۳۰

وضعیت صنعت آب مصرفی کشور،وضعیت بسیار نگران کننده ای است،اگر به همین منوال پیش رویم در سرزمین بختیاری و زرخیز خوزستان در آینده نه چندان دور، زندگی امکانپذبر نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شهرستان مسجدسلیمان،در ادامه برگزاری برنامه های ادارات و ارگانهای دولتی به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار،برنامه ای در بیستم مردادماه به دعوت روابط عمومی سد شهید عباسپور در مکان سالن کنفرانس این نیروگاه برگزار گردید.

در این روز ضمن دعوت از خبرنگاران،سایتها و نشریات مختلف،یاد و خاطره این روز گرامی داشته شد.

در بزم ورودخبرنگاران به همراه داریوش صالحی مسئول روابط عمومی نیروگاه سد شهید عباسپوراز تونل محل تاج سد بازدید میدانی به عمل آوردند.

در شروع این نشست که با کنفرانس خبری همراه بود با تلاوت قرآن آغاز و مسئول روابط عمومی نیروگاه ضمن خوش آمدگویی و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت:خبرنگاران قشر زحمت کش ،زبان گویا و چشم بیدار جامعه می باشند.طی چند ساله گذشته مشکلات زیادی در دو حوزه مسجدسلیمان و اندیکا وجود داشته که اصحاب رسانه این مشکلات را به خوبی انعکاس ودر حال پیگری هستند، که این جای تقدیر دارد.

داریوش صالحی گفت:به پاس تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور، توانستیم با مجموع متخصصان فنی داخلی واحد ۴ نیروگاه سد شهید عباسپور را بعد از ۵۰ سال بهینه سازی و مورد بهره برداری قرار دهیم.همچنین در ساختار نیروگاه تغییراتی اساسی انجام گردید که ماحصل آن قابل دیدن است.

مسئول روابط عمومی نیروگاه سد شهید عباسپور در پایان افزود:انتظار ما از اصحاب رسانه این است،ارتباط دو سویه با مسئولین را ادامه دهند،و هر جا کمبودهایی احساس می گردد و انتقادهایی وجود دارد، به خوبی رسانه ها انعکاس دهند ودر بحث مسائل فرهنگی انتظار میرود که کار بیشتری انجام گردد.

در ادامه سید حمید صالحی مدیر عامل سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن خیر مقدم و تبریک روز خبرنگار تصریح کرد:امیدوارم در کار مهم خبررسانی و خبرنگاری همه شما برای کشور عزیزمان ایران مثمرثمر واقع گردید،و همواره قدمهای استوارتان را در راستای بهتر برای کشور و منطقه بردارید.

وی گفت:بسیار خوشحال و خرسندم که فرصتی مهیا گردید،بتوانیم امروز با افتخار در خدمت شماخبرنگاران باشم و از این فرصت استفاده نموده و از نقطه نظرات همه خبرنگاران در راستای بهتر شدن مجموع سدونیروگاه شهید عباسپور و روند نیروگاه مسجدسلیمان استفاده نماییم.

صالحی در بخش دیگری از سخانشان عنوان داشت:اهمیت کار خبرنگاری به گونه ای است که خداوند در قرآن کریم با زبان پیامبر(ص)به قلم قسم میخورد و این قسم خوردن خداوند،نشان از جایگاه واقعی بالای خبرنگاری و قلم و نوشتار است.رهبر معظم انقلاب با تاکید بر جایگاه خبرنگار،و اهمیت موضوع اطلاع رسانی درسطح جامعه، در واقع با گرفتن جلسات پی در پی با این قشرزحمت کش، موضوعات خاصی را به همه خبرنگاران تذکر میدهد.

مدیر عامل سد شهید عباسپور افزود:روز خبرنگار مقارن با شهادت یکی از خبرنگاران بزرگ کشور شهید صارمی است،که اینهم نشان از جایگاه بالای شغل شما می باشد،و به همین دلیل ما امروز با افتخار میزبان شما و بسیار خوشحال و خرسندیم.

این مقام مسئول ادامه داد:واقعیت امر اولین بار است که در خدمت جمعی از خبرنگاران عزیز سرزمینم هستم،و به گونه ای خوشحالی خود را رادر معرض سوالات شما قرار میدهم وبا این محک دیدگاه شما را نسبت به عملکردخودم شناسایی که در واقع انجام وظیفه نموده ام جویا گردم.

وی عنوان نمود:امروزه فضای مجازی،فضایی بسیار تاثیر گذار می باشد.اگر مردم ما اعتمادشان نسبت به رسانه ها جلب گردد،ودر واقع مبنی بر خبر درست باشد،قطعا به مسیر اشتباه حرکت نخواهند کرد.

صالحی در بخش پایانی این جلسه افزود:در خصوص آب و صرفه جویی در مصرف آب،عاجزانه خواهش میکنم روی این موضوع تاکید بسیار داشته باشید،زیرا فرزندان و نوه های ما در آینده نه چندان دور آرزوی این آب را خواهند داشت.

وضعیت صنعت آب مصرفی کشور،وضعیت بسیار نگران کننده ای است،اگر به همین منوال پیش رویم در سرزمین بختیاری و زرخیز خوزستان در آینده نه چندان دور، زندگی امکانپذبر نیست.

وی ضمن گوشزد و اهمیت خبر و جایگاه خبرنگاران در سطح جامعه در پایان از همه مجددا تقدیر به عمل آوردند.بعداز سخنان مدیر عامل،خبرنگاران به پرسش و پاسخ و بیان مشکلات پیش رو با مدیر عامل پرداختند.

ارسال خبر:محمد نصیرشوراب


IMG-20160812-WA0020IMG-20160812-WA0018

IMG-20160812-WA0019IMG-20160812-WA0021

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک