کد خبر: 21159
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۵ - ۳:۵۷

این روزها شاهد برخی انتصابات و جابه‌جایی مدیران هستیم به طوری که برخی مدیران ولایی و ارزشی بدون هیچ دلیلی عزل و مدیرانی با سابقه سئوال برانگیز جایگزین آنها می‌شود.

وی با شگفت‌انگیز توصیف کردن برخی انتصابات گفت: متاسفانه شاهد رویکرد ناصحیحی در انتصاب مدیران در دولت تدبیر و امید هستیم که این موضوع نمایندگان مردم در مجلس را به شدت نگران کرده است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برنامه دولت در تغییر مدیران و انتصابات جدید در خوزستان گفت: برخی انتصابات در خوزستان مشکوک و شگفت‌انگیز است به طوری که برخی افراد دارای پرونده هستند.

عبدالله سامری امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: این روزها شاهد برخی انتصابات و جابه‌جایی مدیران هستیم به طوری که برخی مدیران ولایی و ارزشی بدون هیچ دلیلی عزل و مدیرانی با سابقه سئوال برانگیز جایگزین آنها می‌شود.

وی با شگفت‌انگیز توصیف کردن برخی انتصابات گفت: متاسفانه شاهد رویکرد ناصحیحی در انتصاب مدیران در دولت تدبیر و امید هستیم که این موضوع نمایندگان مردم در مجلس را به شدت نگران کرده است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه در انتصاب مدیران هیچ همفکری و مشورتی با نمایندگان نمی‌شود و این رویه به صلاح دولت نیست.

وی ادامه داد: انتصابات اخیر دولت بیشتر حزبی و گروهی است و به منظور تامین منافع شخصی صورت گرفته و توجهی به منافع مردم و کشور نشده است.

سامری گفت: قطعا نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم، استان و کشور وارد عمل می‌شوند و وزرایی که دست به چنین تصمیمات مشکوکی می‌زنند مورد سئوال قرار خواهند داد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی بدون اشاره به نام وزیر تصریح کرد: چهارشنبه این هفته اولین سئوال از وزرای دولت کلید خواهد خورد تا این وزیر پاسخگوی انتصاب یک مدیر مسئله‌دار باشد.

وی افزود: در خصوص روند انتصاب مدیران و احتمال تغییر برخی مدیران در استان و لزوم هماهنگی و مشورت با نمایندگان در حال جمع‌بندی و رایزنی با مجمع نمایندگان هستیم تا در این خصوص به یک همفکری برسیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
انتشار یافته: يك نظر
 • همایون
  |
  |
  ۹:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
  در کجای قانون اساسی ودیگر قوانین مصوب مجلس نوشته شده .انتصابات در قوه مجریه باید با هماهنگی نمایندگان باشد .جناب سامری وظیفه شما نظارت براجرای قوانین مصوب مجلس توسط قوه مجریه است ونه بیشتر از ان
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک