کد خبر: 21723
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ شهریور/ ۱۳۹۵ - ۲:۱۶

مدیر عامل سازمان آتش نشانی اهواز گفت: تعداد تلفات انفجار گاز شهری در یک مجتمع چهار واحدی در اهواز در صبح چهارشنبه به ۶ کشته و چهار مصدوم افزایش یافت.

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز گفت: : این حادثه در ساعت ۷:۵۶ دقیقه صبح امروز بعلت انفجار گاز شهری دریک مجتمع در منطقه بهارستان اهواز رخ داده است.

امیر نجفی درباره این حادثه افزود:دو واحد از این مجتمع چهار واحدی به طور کامل تخریب شده و دو واحد دیگر دچار خسارت شده و برخی از واحدهای مسکونی همجوار نیز دچار خسارت شده اند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان نیز تعداد مصدومان این حادثه را هشت نفر اعلام کرد.

شهریار میر خشتی گفت: بیشتر مصدومان زن و کودک هستند که به بیمارستان های گلستان، امام خمینی(ره) و طالقانی اهواز منتقل شدند.

وی با وخیم توصیف کردن حال مصدومان افزود: احتمال افزایش تلفات این حادثه وجود دارد.

 معاون عملیات سازمان آتش نشانی اهواز گفت: آخرین آمار انفجار گاز در منطقه بهارستان اهواز ۶ نفر فوتی و ۱۱ نفر مصدوم اعلام شد. محمود روزبهانی بیان کرد: این انفجار ساعت هفت و ۴۶ دقیقه در یک ساختمان مسکونی چهار واحده در منطقه بهارستان اهواز خیابان سعادت چهار رخ داد.

وی گفت: بر اثر این حادثه چهار واحد به طور کامل از بین رفت و واحدهای مسکونی اطراف این ساختمان نیز دچار خسارت شد.

اخبارتکمیلی:

معاون عملیات سازمان آتش نشانی اهواز، مشخصات افراد فوت شده را شامل دو کودک دو ساله، یک کودک سه ساله، یک مرد ۲۰ ساله و یک مرد ۲۵ ساله و یک زن ۵۵ ساله اعلام کرد.
روزبهانی افزود: از ۱۱ نفری که در این حادثه مصدوم شدند هشت نفر به طور سرپایی درمان شدند و یک نفر به دلیل سوختگی به بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز منتقل شد و دو نفر دیگر تحت عمل جراحی قرار گرفتند.
معاون شهردار اهواز نیز در این باره گفت: آواربرداری مجتمع مسکونی حادثه دیده ناشی از انفجار گاز به پایان رسیده است.
علیرضاحلاج افزود:یک نفر از کشته های این حادثه و دو نفر از مجروحان مربوط به خانه مسکونی ویلایی همجوار مجتمع حادثه دیده هستند.  وی گفت: در آوار برداری سه نفر از زیر آوار خارج شدند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک