کد خبر: 22392
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ شهریور/ ۱۳۹۵ - ۰:۳۸

بیژن نامدار زنگنه عصر دوشنبه به همراه استاندار خوزستان از منطقه محروم ملاشیه در حاشیه شهر اهواز بازدید کرده و از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شد

بیژن نامدار زنگنه عصر دوشنبه به همراه استاندار خوزستان از منطقه محروم ملاشیه در حاشیه شهر اهواز بازدید کرده و از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شد.
بازدید از پروژه ایجاد شبکه انتقال فاضلاب ملاشیه توسط وزیر نفت در حالی انجام شد که یک ماه پیش استاندار خوزستان در بازدید از این منطقه بر ضرورت رفع مشکلات آن تاکید کرد و وعده داد تا مشکلات این منطقه را بررسی و رفع نماید

وزیر نفت نیز در سفر سال قبلش به خوزستان قول تامین اعتبار بهسازی و بازسازی بخش های حاشیه شهرهای خوزستان را داده بود و بر همین اساس امروز از این منطقه بازدید کرد.

در این بازدید اعلام شد که برای اجرای طرح انتقال فاضلاب منطقه محروم ملاتشیه اهواز نیاز به ایجاد شبکه و لوله گذاری به طول ۳۵ هزار متر می باشد.

در این بازدید الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت آبفا اهواز و جمعی از مدیران این شرکت حضور داشتند و به سوالات وزیر نفت پاسخ دادند.

بر اساس طرح های تصویبی استاندار خوزستان پروژه یاد شده شامل ۱٫۵ کیلومتر خط انتقال، ۱۲ کیلومتر ایجاد شبکه و ۲۲ کیلومتر انشعابات فاضلاب می باشد.

استاندار خوزستان اخیرا با پیگیری های مستمر خود جهت اجرای این پروژه، موفق به جذب مبلغی بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال اعتبار از وزارت نفت گردید و درحال حاضر پروژه وارد مرحله اجرایی گردیده است.

مرجع / ایرنا
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک