کد خبر: 22410
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ شهریور/ ۱۳۹۵ - ۴:۱۳
برآورده شدن آرزوی یک کودک سرطانی + تصاویر

امل دختر خردسال اهوازی که آرزو داشت پرنسس این شهر شود با هفت ماشین اسکورت به محل برگزاری جشن آمد


موسسه فرهنگی هنری پنجمین فصل قشنگ با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز و برخی سازمان های مردم نهاد، آرزوی دختر اهوازی مبتلا به بیماری سرطان را برآورده کردند.
با حضور جمع زیادی از شهروندان اهوازی، در محل نمایشگاه بین المللی اهواز، جشن باشکوهی برگزار شد و امل دختر خردسال اهوازی که آرزو داشت پرنسس این شهر شود با هفت ماشین اسکورت به محل برگزاری جشن آمد و سپس سوار بر یک کالسکه از میان زنجیره انسانی عبور و روی سن رفت. این مراسم با استقبال شهروندان اهوازی برگزار شد.
پیش از این نیز موسسه پنجمین فصل قشنگ و دیگر سازمانهای مردم نهاد، آرزوی چند کودک دیگر مبتلا به سرطان اهوازی را برآورده کرده ند.
«هدا رشیدی» مدیر موسسه پنجمین فصل قشنگ در این زمینه به خبرنگاران گفت: از آذرماه سال گذشته طرحی مبنی بر برآورده کردن آرزوهای این کودکان به صورت میدانی با کاشت درخت آرزو در خیابان نادری اهواز کلید خورد.
وی در ادامه افزود: امشب آرزوی «امل» دختر هشت ساله ای که می خواست پرنسس شود، برآورده شد. به اسم زیبای این دختر خیلی علاقه دارم چرا که خودش به معنای آرزوست.
رشیدی تصریح کرد: «امل» امشب تنها پرنسس کشور می شود و تا کنون به جز او هیچ کسی در ایران پرنسس نشده است. امل با وجود سن و سال کمی که دارد علاقه ای به شهرت مانند «عباس» که می خواست رئیس کلانتری باشد، نداشت. او حتی علاقه ای نداشت که مردم از بیماری وی مطلع شوند، طی صحبت هایی که با او داشتیم، متقاعد شد تا در این برنامه زیبا به آرزوی خود دست پیدا کند.
منبع:شوشان
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک