کد خبر: 25013
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
نماینده مردم خرمشهر در مجلس:

دولت به مردم خوزستان و چهارمحال بختیاری دروغ می‌گوید و به شکل مخفیانه مجوز انتقال آب را صادر کرده اما حاضر به اعتراف نیست

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به مردم خوزستان و چهارمحال بختیاری دروغ می‌گوید و به شکل مخفیانه مجوز انتقال آب را صادر کرده اما حاضر به اعتراف نیست.

عبدالله سامری امروز در خصوص علت اعتراض نمایندگان خوزستان و قطع سخنرانی رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه دولت با مردم و نمایندگان صادق نیست و در پشت پرده مجوز انتقال آب کارون را از سرچشمه‌ها به سوی فلات مرکزی و سایر استان‌ها صادر کرده است.

وی افزود: نمایندگان خوزستان و چهارمحال بختیاری بعد از مشاهده مجوز محرمانه دولت به شدت نسبت به این بی‌صداقتی در گفتار و عمل دولت اعتراض دارند و در حال پیگیری جدی و قاطع برای جلوگیری از محقق شدن اهداف شوم وزارت نیرو در بحث انتقال آب هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به همراهی کردن نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید به مردم خوزستان احترام بگذارد و صادقانه جلوی انتقال آب را که آثار مخرب زیست محیطی و اقتصادی برای خوزستان و حتی کشور به دنبال دارد را بگیرد.

سامری تصریح کرد: در جلسات متعدد با اعضای هیات دولت و حتی معاون اول رئیس جمهور همه آنها منکر بحث برنامه دولت برای انتقال آب می‌شوند اما پشت پرده و در جلسات و مصوبات محرمانه دستور افتتاح تونل بهشت آباد و انتقال گسترده آب برای سایر استان‌ها می‌دهند.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت باید بداند تحمل مردم خوزستان حد و حدودی دارد و از نجابت و صبر مردم بیش از این سوء استفاده نکند.

وی گفت: مردم خوزستان از سیاست‌های دولت در خصوص انتقال آب به شدت اعتراض و گلایه دارند و دولتمردان باید این واقعیت را درک کنند.

وی افزود: تمام شخصیت‌های مذهبی استان از جمله نماینده ولی فقیه در استان و آیات عظام حیدری، کعبی و شفیعی نیز از انتقال آب گلایه دارند و اعتراض خود را در مجلس خبرگان به رئیس جمهور اعلام کرده‌اند.

منبع:فارس
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک