کد خبر: 25056
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ آذر/ ۱۳۹۵ - ۳:۵۸

اسپانسر پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر فسخ قرارداد خود توسط این باشگاه، درخواست ۲۵ میلیارد تومان غرامت کرد

خوزستان سرافراز، باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت حمیدرضا سیاسی در این باشگاه با اسپانسر خود به صورت یکطرفه و به دلایلی نامعلوم قطع همکاری کرد و بعد از این اتفاق مدیران شرکت بهنام پیش‌رو خواهان بازگرداندن پرداختی‌های خود به باشگاه پرسپولیس شدند.

اسپانسر پیشین باشگاه پرسپولیس در زمان همکاری‌ چهار ماهه‌اش با این باشگاه مبلغی در حدود ۱۲ تا ۱۴ میلیارد تومان هزینه کرد، اما با وجود پیگیری از مراجع قانونی این شرکت هنوز به پول خود نرسیده است. نکته قابل توجه اینکه با توجه به گذشت بیش از دو سال از این اتفاق، مسئولان شرکت نام برده خواهان مبلغ ۲۵ میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس شده‌ و شکایت خود در این زمینه را تحویل مراجع مربوطه داده‌اند.

رأی مربوط به این پرونده قرار است به زودی صادر شود و بعید نیست باشگاه پرسپولیس مجبور به پرداخت ۲۵ میلیارد تومان غرامت به اسپانسر پیشین خود شود.
علی‌اکبر طاهری، سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس در آن زمان عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بود و به خوبی در جریان این پرونده قرار دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک